47 obserwujących
4971 notek
1780k odsłon
575 odsłon

Tacy kandydaci to znieważenie Urzędu Prezydenta RP.

Wykop Skomentuj56

Każdy, kto zastanawia się nad ewentualnym kandydatem na kandydata, powinien najpierw się zastanowić i dokonać pewnej symulacji umysłowej.

Otóż prezydent państwa, oczywiście poważny prezydent poważnego państwa, musi się spotykać z innymi głowami państwa i rozmawiać z nimi., zarówno w sytuacjach formalnych jak i nieformalnych. Jak sobie przypominamy, choć niektórzy będą woleli sobie tego nie przypominać, Bronisław Komorowski nie był poważnym prezydentem poważnego państwa czego dowiodły jego zachowania w kontaktach na szczeblu międzynarodowym, 

Tak więc każdy powinien sobie zadać pytanie, jak sobie prezydent poradzi w rozmowach nie tylko ściśle politycznych, ale również w rozmowach poza protokołem dyplomatycznym, które są również ważne, bo pozwalają nawiązać bliższy kontakt nie tylko z reprezentantem urzedu lecz z normalnym człowiekiem.

Jak w spotkaniach z Donaldem Trumpem, kontaktach z prezydentem Erdoganem czy Macronem poradziliby sobie pani Małgorzata Kidawa-Błóńska czy Kosiniak-Kamysz ? Pana Biedronia nie wymieniam , bo ten blog nie ma charakteru kabaretowego.

Jak może być kandydatem ktoś, kto krytykuje Kaczyńskiego za to, że najbardziej zależy mu na Polsce ?

Każdy popierający takiego czy innego kandydata muusi zastanowić się, czy przez taką decyzję nie robi z siebie i innych współobywateli idioty, bo w tym przypadku to obciach na skalę światową.

Ale nie tylko o obciach tu chodzi, tu mamy do czynienia ze znieważeniem Urzędu Prezydenta, a z pewnością da się to powiedzieć o kandydaturze pana Biedronia. Należy się zastanowić czy nie mamy tu tak naprawdę do czynienia z aktem celowego niszczenia autorytetu instytucji państwa polskiego. Przetestowano ten zabieg na mniejszym urzędzie w Słupsku, teraz testuje się wszystkich Polaków. Za coś takiego nie karałbym ćwiartowaniem żywcem, ale baty na rynku to byłyby akurat w sam raz. 

Ludzie, przecież ci dywersanci robią z was durniów w biały dzień. I proszę nie zwalać tego na demokrację, bo to są działania wbrew regułom demokracji, na które sami pozwalacie. Tego typu skandaliczne działania wymagają zdecydowanego przeciwdziałania.

Wykop Skomentuj56
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka