46 obserwujących
4953 notki
1774k odsłony
484 odsłony

No to już wiecie, dlaczego celebryci tak bronili tzw. III RP

Wykop Skomentuj4

No to mamy już pełną jasność w temacie i wiemy dlaczego środowiska celebryckie tak ochoczo bronią tzw. III RP i uczestniczą w przeciwstawianiu się reformom. Oni są przecież bezpośrednio wielostronnie umoczeni.

W dyskusji padło określenie „ przemysł pedofilski”, które skierowuje nas na właściwy trop, z którego skorzystajmy. Określenie to podpowiada nam, że kwestia sięga znacznie dalej niż jakieś środowisko pedofilioskie. Kwestuia wychodzi poza przypadki indywidualne i ma charakter systremowy. Oznacza to, że system demoliberalny sprzężony z gospodarczym konsumpcjonizmem, oparty na wyabstrahowanym z kontekstu haśłe wolności, jako jednką z odmian tej wolności traktuje pełną dowolność seksualną i ja promouje.

Przecież gospodarka, a szczególnie marketing są w znacznym stiopniu oparte na seksualizacji wszystkich sfer życia. Wielokrotnie o tym pisałem.

Seksualizacja edyukacji jest jednym z postulatów lewactwa, a to jest przecież postulat urzędowej, instytucjonalnej seksualizacji dzieci, która ma dostyarczać świeżego mięsa armatniego zwolennikom seksu bez granic.

Za ignorowaniem wcześniejszych alarmów w tym zakresie stoją więc liczne środowiska, w tym środowiska aktywistów gejowskich, która mają największy procentowy udział w tym przemyśle. Dlatego w celu odwrócenia uwagi od siebie, środowiska te golrliwie włączyły się w atakowanie Kościoła Katolickiego wykorzystując pojedyncze przypadki pedofilii wśród duchownych.

No ale w końcu sprawa musiała wyjść na jaw.Przy okazji potwierdzają się systemowe powiązania między warszawką a Gdańskiem i określenie Mała Sycylia znajduje kolejne potwierdzenie.

Pisałem też o tym, że rządzi naszym światenm teoria. Zatem dobre założenie teoretyczne musi się w końcu sprawdzić pod wieloma względami. W ten sposób sprawdziło się moje ( lecz nie tylko moje) założenie o systemowym charakterze powszechnej sekuslizacji. A w tolerowaniu powszechnej seksualizacji macza palce większość z nas i to musicie Państwo wziąć pod uwagę. Szczególnie pod uwagę powinni to wziąć rodzice, bo aż dziw bierze, co te przypadki opisane w filmie ujawniająe, że młode dziewczęta mają aż taki margines prywatnej swobody.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo