54 obserwujących
5194 notki
1858k odsłon
  839   4

Dlaczego czuję obrzydzenie wobec zwolenników aborcji

Jeżeli chodzi o mnie, to w moim prywatnym, uczuciowym chyba, rankingu przestępstw na pierwszym miejscu jest kłamstwo. Dlaczego kłamstwo ? Bo jest kilkuskładnikowe. W przypadku rabunku rzecz jest oczywista - rabuś rabuje, ale przy okazji naraża się na schwytanie czy inne konsekwencje. Nie próbuje dorabiać do tego ideologii. W tym kontekście kłamstwo jest występkiem motywowanym tchórzliwością - brakiem odwagi by dokonać czegoś z otwartą przyłbicą. Ponadto skierowane jest. przeciwko wartościom poznawczym - sugeruje nieistniejący stan rzeczy, a poza tym jego celem jest wyrządzenie komuś szkody i uzyskanie własnej korzyści.

Dlatego obrzydzeniem napawają mnie aborcjoniści, którzy w żywe oczy łżą, a prawdy boją się jak diabeł święconej wody. Zwolennicy mordowania dzieci nie są w stanie jawnie przyznać, że los mordowanych dzieci jest im obojętny, a co za tym idzie zabicie dziecka uważają za dopuszczalne, wynajdując najrozmaitsze preteksty, które mają pełnić rolę argumentów, a pełnią tylko rolę listka figowego dla własnej wygody i widzimisię..

To ta mordercza mieszanka kłamstwa, tchórzliwości, widzimisię i hipokryzji mierzi mnie najbardziej.

Złodziej czy bandyta dokonując przestępstwa nie próbuje  wciągnąć do procederu innych, ani instytucji państwa, ryzyko bierze na siebie. Aborcjoniści chcą umoczyć innych - lekarzy, szpitale, prawników, ustawodawców i domagają się żeby mordowanie stało się normalną praktyką. To jest dziedzictwo dwudziestowiecznych totalitaryzmów, masowo mordujących miliony ludzi. W tym przypadku chodzi o bezbronne dzieci.

Ohyda.

Oprócz zdeklarowanych zwolenników aborcji, sporo jest jednak w Polsce rozmaitego rodzaju porąbańców. Proporcja jest zatrważająca, bo ponad 40%.

https://wpolityce.pl/polityka/539190-kiedy-zaczyna-sie-zycie-slodko-gorzkie-wyniki-sondazu

Życie rozpoczyna się wraz z narodzinami ? A przed narodzinami to co to jest ? Nie jest to życie ? Pogięło tych ludzi ? A co się bada w okresie prenatalnym ? Trupa ?

Poziom skurwienia jest niesłychany. W.XX być sceną największych dwojakich praktyk ludobójczych - pogarda dla ludzkiego życia indywidualnego w postaci aborcji owocowała  masowym ludobójstwem totalitarnym komunizmu i nazizmu.

Nauka nie pozostawia w tej kwestii najmniejszych wątpliwości: tożsamość człowieka określamy przez analizę kodu genetycznego, a ten pojawia się w momencie zapłodnienia.

Jeden z najbardziej uznanych psychologów rozwojowych, prof. Rudolph Schaffer tak pisze w "Psychologii dziecka":

"Historia rozwoju dziecka nie zaczyna się wcale z nadejściem porodu, lecz jeszcze wcześniej - w momencie zapłodnienia. W chwili narodzin dziecko liczy sobie już 9 miesięcy życia, i do tego czasu zdarzyło się wiele rzeczy istotnych do zrozumienia tego, kim się stanie. Z punktu widzenia rodziców poród może wydawać się początkiem, jednakże z punktu widzenia dziecka istotna jest ciągłość istnienia w życiu pre- i postnatalnym.

/.../

Połączenie komórki jajowej kobiety i komórki nasiennej mężczyzny oznacza pojawienie się nowej, jedynej w swoim rodzaju jednostki. 

/.../

W dawnych czasach w Japonii i Chinach uważało się, że dziecko w momencie narodzin liczy sobie już jeden rok życia. Pod pewnym względem pogląd ten był bliższy stanowi faktycznemu niż nasz współczesny sposób obliczania wieku dziecka, bowiem czas spędzony w ciele matki, to czas, gdy tak wiele się dzieje dla ukształtowania drogi rozwoju dziecka.Pod względem fizycznym zakres zmian jest zdecydowanie większy niż w jakimkolwiek innym okresie życia. Ale i z psychologicznego punktu widzenia jest podobnie; okres prenatalny jest ogromnie ważny dla zrozumienia późniejszych osiągnięć rozwoju."

Nauka mówi jednoznacznie, a ten kto twierdzi inaczej powinien być publicznie piętnowany i wykluczany z grona normalnych ludzi jako kłamca i podżegacz do morderstwa.

Lubię to! Skomentuj52 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo