54 obserwujących
5599 notek
1966k odsłon
  229   1

Kto serwuje ten horror: Lempart w Sejmie ?

Zajrzałem rano do internetu i widzę nagłówek: "Lempart w Sejmie".

Nie powiem, że się oburzyłem, bo już się zdążyłem przyzwyczaić, ale nie opuszcza mnie permanentny podziw dla poziomu zgłupienia. Jak można popaść w tak głęboki upadek cywilizacyjny ? Kto ten gnój wpuszcza do państwowej, cywilizowanej jakby się wydawało, instytucji ?

Drodzy państwo, pora wziąć to do siebie. Nie może to być tak, że Polak to takie Lelum, Polelum i nie wie co to jest dobro a co to jest zło. Wystarczy popatrzeć na wschód.

Dlaczego Rosjanie zachowują się po barbarzyńsku, dlaczego mordują ludzi ? Nie wiecie skąd się bierze brak szacunku dla życia ? Przecież tam aborcja jest dopuszczalna od wielu lat jako spadek po komunizmie. I takie jest morale rosyjskiego żołnierza, wychowanego po barbarzyńsku.

Nie piszę tu o Zachodzie, gdzie ten sam problem występuje, ale jest zręczniej maskowany podstępnym postulatem  pseudowolności (tylko dla wybranych).

Dlatego każdy powinien potraktować problem aborcji jako problem własny, każdy bez wyjątku, bo to dowód na stan morale. Spotykasz się z kimś, to pierwsze pytanie powinno brzmieć: "jesteś za abiorcją czy przeciwko ?" A jeżeli ktoś jest za aborcją, to mówimy "do niewidzenia" lub "do widzenia aż zmienisz postawę". Potrzebni ci w rodzinie lub wśród znajomych ewidentni barbarzyńcy ? Po co komu barbaria ?

Gonić tę barbarię z Sejmu, gonić ją z Polski, gonić ją z domu i niech idzie sobie na Wschód albo też na Zachód. Do swoich. Tam gdzie jest jej miejsce. Niech tu będzie cywilizacja.Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale