55 obserwujących
5715 notek
1995k odsłon
  354   6

Komisja Europejska przekroczyła Rubikon

https://wpolityce.pl/polityka/606474-szokujaca-tresc-raportu-ke-to-wierzcholek-gory-lodowej

Najwyższy czas powiedzieć zdecydowane STOP działaniom UE skierowanym przeciwko Polsce.

Mamy do czynienia z jawną agresją formalną, biurokratyczną i werbalną i finansową przy uzyciu fałszywych oskarżeń przeciwko państwu polskiemu podobną do agresji rosyjskiej przeciwko Ukrainie, z tym, że KE nie używa środków militarnych, bo ich jeszcze nie posiada. Rosja jako pretekstu użyła oskarżeń o nazizm, eurobiurokraci nakręcani przez Berlin uzywają pretekstu o praworządności.

Polscy europosłowie powinni zagrozić opuszczeniem Parlamentu Europejskiego, polskie państwo powinno usunąć reprezentanta Unii w Polsce i przedsięwziąć stosowne inne kroki represyjne wobec unijnych urzędników. Bądźmy poważni.

Tymczasem Berlin zmierza, wbrew traktatom, do federalizacji Unii, a jednym z elementów tej federalizacji ma być usunięcia prawa weta. Dodajmy do tego pożądane przez Berlin przyjęcie euro jako waluty i mamy gotową  utratę wolności.

I tu pojawiasię problem, czy za pieniądze warto sprzedać suwerenność?

Sondaż pokazuje, że większość nie sprzeda suwerenności, ale niepokojące jest to, że znacznej mniejszości to by nie przeszkadzało. Choć wiadomo z góry, że takie pieniądze się skończą, a potem będzie bieda wywołana brakiem suwerenności.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/609529-nasz-sondaz-kleska-moskiewskich-trolli-i-agentow-putina

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale