60 obserwujących
5882 notki
2037k odsłon
  188   1

Sex naczelną eurowartością ?

https://www.salon24.pl/newsroom/1278925,sad-nakazal-tvp-przeprosic-za-dokument-o-lgbt-sprawa-nie-skonczy-sie-szybko

Sprawa jest bulwersująca, bo ma charakter ideologiczny a nie merytoryczny. Więc popatrzmy na nią w sposób merytoryczny.

Mamy tu do czynienia z typowym atakiem totalitarystów na wolność. Jeżeli dewianci używają postulatu wolności dla demonstrowania swoich zboczeń, co jest oczywistym naruszeniem moralności publicznej a zatem i konstytucji. to równie zasadny, a nawet dużo bardziej, jest postulat wolności krytyki ich zachowań. Dla totalsów, niemoralne i bezprawne zachowania są cacy, krytyka głupoty jest be.

Ponadto pozwy wymienionej grupki są bezsasadne, jako że materiał TVP nie wymieniał ich po nazwisku ani nie pokazywał ich wizerunków, a zajmował się ideologią. To jest przejaw typowy arogancji ideologów i totalitarystów i zakusów stosowania przemocy wobec krytyków.

Proszę zwrócić uwagę na charakterystyczne dla totalsów odwracanie kota ogonem. Występująć w sferze publicznej z przesyconymi  wulgarnością manifestacjami  dopuszczają się obrażania moralności publicznej czyli całej polskiej populacji, chronionej zapisami konstytucji przed taki właśnie wybrykami. Tymczasem to oni występują z pozwem jako rzekomo obrażeni. Szczyt bezczelności. Złodziej, jakże to typowe, woła "łapaj złodzieja".

Wróćmy jednak do abecadła. Demonstracje w sferze publicznej mają służyć zwróceniu uwagi  opinii publicznej na objawy niesprawiedliwości i na roszczenia wskazujące na potrzebę ich wyrównania. W przypadku dewiacji nie mamy do czynienia z żadną niesprawiedliwością, ponieważ zaburzenia seksualne nie zostały wywołane przez nikogo, a są efektem biologicznej nieprawidłowości. Zatem żadne roszczenia i demonstracje dewiantom nie przysługują, bo nie ma winowajcy odpowiadającego za ich zaburzenia. Gruźlicy, osoby autystyczne i ofiary chorób nowotworowych nie zgłaszają tego rodzaju roszczeń w trybie demonstracji. Co najwyżej mogą zgłaszać pretensje co do jakości służby zdrowia. Niby jaka może być przyczyna odmiennego traktowania ofiar tego akurat zaburzenia?

Domyślam się źródła tej głupoty. Prawo do zycia przestało być priorytetem. Sex stał się wartością naczelną liberalizmu, a priorytetem stało się prawo do seksu w dowolnej postaci. Choć w przypadku dewiantów nie mamy do czynienia z seksem lecz jego podróbką, bo do seksu służą przecież wyraźnie ujawnione narządy biologiczne.

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale