zetjot zetjot
227
BLOG

Czy właściciel salonu24 jest liberałem ?

zetjot zetjot Polityka Obserwuj notkę 10

Czy właściciel Salonu24 jest liberałem ?

Z felietonów pisanych dla tygodnika "Do Rzeczy" oraz z jego rozmów w s24 wynikałoby, że raczej nie.

Ale jest małe ale...

Otóż Polska jest pod panowaniem systemu liberalno-postkomunistycznego, którego podstawową warstwę stanowi gospodarka konsumpcjonistyczna, a salon24 prowadzi działalność kompatybilną z tym systemem, w którym liczy się klikalność i dążenie do wzbudzania niezbędnych emocji tę klikalność gwarantujących, a to z kolei prowadzi do utrwalenia polaryzacji politycznej.

Zatem, jeżeli zetkną się państwo z analizami na temat przyczyn polaryzacji politycznej, to proszę pamiętać, ktro jest inspiratorem tej polaryzacji. Są nim operatorzy systemu liberalno-konsumpcjonistycznego, zarówno ci w sferze gospodarczej jak i politycznej, którzy na tej polaryzacji jadą, z rozmaitych, ale wzajemnie kompatybilnych, powodów. A politycy, szczególnie ci związani z liberalizmem, ochoczo z tego mechanizmu korzystają.

Dowodem na naszym salonowym poletku jest działalność pani Karoliny, której blog nie niesie żadnych merytorycznych wartości, ale jest klasycznym bodźcem do produkowania wzmożeń emocjonalnych. A pani Karolina, niestety, nie jest żadnym wyjątkiem, bo sporo tu w salonie, o dziwo, męskich wersji pani Karoliny.

Jak więc widać, małe ale... nie jest takie małe, jakim się na początku mogło wydawać.

zetjot
O mnie zetjot

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (10)

Inne tematy w dziale Polityka