zetjot zetjot
1089
BLOG

Ktoś jeszcze liczy na POpaprańców ?

zetjot zetjot Polityka Obserwuj notkę 59

Chcecie elektrowni atomowych ?

Chcecie rozwoju portów ?

Chcecie rozwoju infrastruktury, w tym CPK ?

Chcecie rozwoju polskich czempionów ?

Chcecie uniknąć wojny z Rosją ?

Chcecie efektywnej armii ?

No to nie poprzestańcie na chciejstwie, zacznijcie działać.

Poślijcie Tuska do diabła, tam gdzie jego miejsce i głosujcie na PIS, bo czy wam się podoba czy nie, to jedyna partia, która ma na względzie interes narodowy, a w polityce tylko o interes narodowy chodzi. Co najmniej 50% głosów na PIS, bo inaczej będziecie żałować. Jedną szkodę, drodzy wyborcy, żeście wyprodukowali w r. 2007 i trwała przez dwie kadencja, hamując nasz rozwój. Druga szkoda pojawiła się w październiku i 13 grudnia  2023 r. gdy powstał rząd  Koalicji 13 grudnia. Trzeba te szkody jak najprędzej pousuwać.

Nie liczcie na POpaprańców, bo ci już pokazali co "potrafią".

A tu jest doskonałe podsumowanie ich wyczynów:

https://www.youtube.com/embed/sTa4raNdVmo

Nie każdy jest w tej dogodnej pozycji jak ja, gdy jeszcze za czasów komuny mógł obserwować i uczestniczyć w działaniach opozycji antykomunistycznej. Z tego względu, gdy w r. 2001 tworzono PO z łatwością dotrzegałem, że to marketingowa wydmuszka polityczna obliczona na naiwnych lub cynicznych. Lata antypisowskiej kampanii z lat 2005-2007 ("gorzej niż za Hitlera") to potwierdziły, lecz sporo ludzi, szczegolnie młodych, dało się na to nabrać. Lata 2007-20015 jednoznacznie, JEDNOZNACZNIE, pokazały co to za ekipa. To jest przecież nie żadna tam demokratyczna partia, to postkomuna. A jednak w r. 2023 kolejna grupa idiotów dała się na ten stary numer marketingowych wydmuszek politycznych nabrać.

I gołym okiem można teraz obserwować recydywę, gazowanie, pałowanie, niszczenie instytucji, ograniczanie wolności. Postkomuna ma komunę w genach. Jak można tak dać się robić w konia ?

Solidarność też nie ma wątpliwości.

Rzecznik Solidarności zna się na rzeczy, wie co mówi, bo ma takie doświadczenie. Ktoś kto obserwował stosunek rządzących i zachowania policji za "pierwszego Tuska" to potwierdzi. Nikt nie powinien być zaskoczony - ten rząd nie ma żadnego pomysłu jeśli chodzi o polski interes narodowy.

https://tvrepublika.pl/Wielu-rannych-rolnikow-gaz-palki-oraz-aresztowania-Brutalna-pacyfikacja-protestu-przez-policje-Tuska-wideo,158418.html

zetjot
O mnie zetjot

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka