Blog
w koło Macieju
zetjot
33 obserwujących 4128 notek 1463897 odsłon
zetjot, 16 czerwca 2017 r.

Spełnione proroctwa Roberta Górskiego

561 1 0 A A A

Pamiętacie Państwo pamiętne ostrzeżenia Roberta Górskiego przed tym co się stać może, gdy PIS dojdzie do władzy ? Sprawdza się. Robert Górski zapowiadał m.in., że krowy przestaną dawać mleko i patrzcie – przestały.


Faktycznie, nie dają już mleka, jak donoszą służby Agencji Rynku Rolnego. Jest znacznie gorzej, dają śmietanę. Jednak doniesienia służb są sprzeczne. Okazuje się bowiem, po przeprowadzeniu stosownych badań, że krowy na Podkarpaciu dają śmietanę 36%ową, na Podlasiu 18%ową zaś w Zachodnio-Pomorskiem 12%ową.


Urząd Komisarza UE do sprawa rolnictwa został zasypany skargami rolników, iż mamy do czynienia z oczywistymi przejawami dyskryminacji. Komisja Europejska zapowiada kontrolę w polskim ministerstwie rolnictwa i wdrożenie procedur antydyskryminacyjnych gdyby doniesienia się potwierdziły.


Jakby tego było mało, z Zielonogórskiego dobiegają informacje, choć to przecież już okres letni, że na niektórych fermach drobiowych kury znoszą pis-anki. Żeby było dziwniej, okazuje się, że fermy te są własnością znanego biznesmana związanego z Platformą. W regionalnym biurze Platformy zapanowała zrozumiała konsternacja.  

Opublikowano: 16.06.2017 13:48.
Autor: zetjot
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Jednym z ulubionych modeli tworzenia fikcyjnych scenariuszy społecznych jest budowanie domu od...
  • USA ma klientów jak i sojuszników w skali globalnej i detalami się nie kłopocze.
  • Lubię cytować wypowiedź fizyka społecznego: "Jedną z cech zachowania zbiorowego które...

Tematy w dziale Rozmaitości