Strach to zdrowie!
Teraz będę Was straszyć ku chwale głupoty, bo ona jest prawdziwą cnotą tego świata! Jedną z moich ulubionych lektur jest "Pochwała głupoty" Erazma z Rotterdamu.
0 obserwujących
31 notek
4198 odsłon
  114   0

Witajcie w świecie cybernetycznego, słodkiego niewolnictwa!

Planeta Ziemia jest naszym domem, ale wkrótce stanie się cybernetycznym obozem koncentracyjnym. Szykuje nam to przestępcza elita bankierów i właścicieli wielkich korporacji, która rządzi światem.


Jej cele jest:
- stworzyć jeden podporządkowany korporacjom światowy rząd;
- ustanowić globalną elektroniczną walutę, by podzielić świat na panów i niewolników i łatwiej kontrolować;
- zaszczepić w ludziach elektroniczny czip z jego informacjami biometrycznymi, jego danymi osobowymi i elektronicznymi pieniędzmi, które posiada, w celu uzyskania kontroli nad populacją;
- ograniczyć liczbę populacji, aby łatwiej kontrolować i lepiej zarządzać ludźmi.


Nasz świat stoi na krawędzi zniewolenia. Rządzi nami grupa szaleńców pozbawionych szacunku do życia ludzkiego, prawdopodobnie ci szaleńcy inspirują się religijnym poglądami głoszącymi, że świat należy do wybranych - reszty można się domyślić.

W tym wszystkim pomagają politycy jako wasale bankierów i korporacji, którzy wdrażają ekonomiczną i polityczną zależność państwa od korporacji.
Powstanie nowy system polityczny: korporacyjno-państwowy faszyzm, czyli taki ustrój, w którym nie będzie odgrywać żadnej roli ustawa zasadnicza, tylko dekrety i ustawy państwowe ignorujące wszelką praworządność i ludzkie prawa naturalne.

Wszystko będzie zależne od banków korporacji jako źródła prawa i ekonomii oraz kultury i obyczajów.
A skutkiem tego będzie nakaz życia online: opieka zdrowotna online, szkolnictwo online, kultura i komunikacja międzyludzka online, usługi online itd. itd., aby przez komputery i cybernetykę kontrolować ludzi, bo kontrolowane społeczeństwo to już niewolnicy a na niewolnictwie buduje się bogactwo tego świata - oto jego tajemnica!

A to wszystko po to, abyś płacił i umierał na ich życzenie, bo ponoć zanieczyszczasz świat CO2, metanem i odchodami, więc lepiej odejdź z tego świata, tzn. niech twoje życie się stanie niczym, tak jak życie niewolników było niczym i tylko surowcem dla fortuny bogaczy.

Witajcie w świecie cybernetycznego, słodkiego niewolnictwa!

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale