W związku z tym co dzieje się w Polsce oraz blisko naszych granic oświadczam że:
Z dniem dzisiejszym nie uznaję pana Nawrockiego za prezydenta Polski a zatem i mojego prezydenta
Całokształt jego ostatnich działań pod kierunkiem ludzi z PiS uznaję za bardzo szkodliwy dla mojego państwa a za to bardzo przyjazny dla agresora Rosyjskiego stojącego i granic Europy demokratycznej.
W związku z tym uważam że rozpoczął się sezon na panienki do towarzystwa w Trójmieście i tam potrzebny jest zaradny człowiek



Komentarze
Pokaż komentarze (25)