Dzisiaj obejrzałam w TV Kaczyńskiego i ........... I nie powiem bym zamarła z wrażenia lecz to co zobaczyłam na jego twarzy uświadomiło mi że być może niedługo będzie zmiana w PiS a w części kraju żałoba. U mnie z pewnością nie. A tym których to zaciekawiło wysyłam z Kaczyńskim do lekarza - najlepiej Szpital Południowy. Sprawa wydaje się być poważna. Na wieniec nic nie dam.
280
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze (9)