21 obserwujących
1204 notki
885k odsłon
  1030   0

Norkowa dziecinada PiS prowadzi do jego końca

Jestem wyborcą PiS, śledzę wydarzenia polityczne w kraju i na świecie. Staram się być w tym na bieżąco. I muszę przyznać że nie znalazłem nigdzie w planach PiS, czy szerzej w umowie koalicyjnej punktu pt. zwierzęta futerkowe. Ba, nie słyszałem by wśród obietnic wyborczych pojawiła się ta dotycząca owych zwierząt. 

Z związku z tym zadaję jedno, tylko jedno pytanie- co takiego w ubiegłym tygodniu się stało że sprawa zwierząt futerkowych stała się tak pilna?! Proszę o jasną i konkretną odpowiedź.

Czytam że powodem jest  reportaż na portalu Onet, który to reportaż zobaczył Jarosław Kaczyński. Od razu muszę przyznać że nie przyjmuję takiego powodu. Taki powód byłby zupełną kpiną, żenadą. To by znaczyło że jakiś np. ruski agent podsunie Kaczyńskiemu film z otrucia Nowiczokiem któregoś z wrogów Kremla i natychmiast uwaga całego rządu, sejmu-opozycja tzw. totalna radośnie weźmie w tym udział zażąda od Rosji bezwarunkowego wydania nam całego zapasu owej trucizny. Bo jak nie to...        Wystarczy że ktoś pokaż relację z produkcji kiełbasy i zaraz się okaże że całe rząd i sejm w tzw. wielkiej koalicji czyli PiS + opozycja totalna uzna że kiełbasa jest średniowiecznym przeżytkiem. 

Powtarzam więc swe pytanie- Co takiego stało się w ubiegłym tygodniu że sprawa zwierząt futerkowych stała się najważniejszą i palącą?

Czytam wypowiedzi że skutkiem tego że 65 posłów koalicji rządzącej nie poparło ustawy futerkowej ma być rząd mniejszościowy czy też wcześniejsze wybory? Oba te pomysły zakończą się dla PiS katastrofą. Rząd mniejszościowy trzy lata do wyborów, przy totalnej opozycji nie ma żadnych szans przetrwania. Nie ma też szans realizowania żadnego sztandarowego pomysłu rządu jak np. przekop mierzei czy reforma sądów. Wcześniejsze wybory również zakończą sie utratą władzy przez PiS. Partia rządząca wygrywa dzięki mobilizacji własnego elektoratu. nie słyszałem nigdy by dla tego elektoratu sprawa zwierząt futerkowych była istotna. Istotne są za to rozwój państwa, dekomunizacja, zastopowanie rewolucji komunistów lgbt. Gdyby rząd upadł z powodu walki o któryś z tych postulatów PiS by na tym mógł zyskać. Szukając poklasku wśród ludzi pokroju Spurek skazuje się na klęskę. 

Zajmijcie się poważnymi sprawami-dekomunizacją, reformą sądów, egzekwowaniem prawa wobec komunistów lgbt....

Przestańcie się wygłupiać!    

 

  

Lubię to! Skomentuj45 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka