zuberegg zuberegg
499
BLOG

Putin do pokonania jak Al Capone

zuberegg zuberegg Rosja Obserwuj temat Obserwuj notkę 19
Władze Rosji ogłosiły we wtorek zakaz eksportu benzyny, który ma obowiązywać przez pół roku, poczynając od 1 marca. [...] trzeba przypomnieć, że wojska ukraińskie dokonały w ostatnim czasie szeregu ataków na rafinerie, ropociągi, magazyny paliw. Jak widać zaczęło to przynosić efekty.

Temat wojny na Ukrainie w związku z drugą rocznicą kolejnej napaści Rosji na ten kraj znów wrócił na pierwsze strony gazet. Wszystko za sprawą prezydenta Francji Macrona, który miał zaproponować wysłanie wojsk z państw UE do walki na Ukrainie. Temat wysłania tam wojsk z Europy upadł tak szybko jak powstał, przykrył jednak inną informację dotyczącą wojny na Ukrainie. Rosja wstrzymała eksport benzyny...  

Władze Rosji ogłosiły we wtorek zakaz eksportu benzyny, który ma obowiązywać przez pół roku, poczynając od 1 marca. Wstrzymanie sprzedaży paliwa na rynki zagraniczne ma ułatwić konserwację rafinerii i zaspokoić rosnący popyt konsumentów na rynku wewnętrznym. 27-II-2024 RMF24/PAP

W tym miejscu trzeba przypomnieć, że wojska ukraińskie dokonały w ostatnim czasie szeregu ataków na rafinerie, ropociągi, magazyny paliw. Jak widać zaczęło to przynosić efekty. Moim zdaniem to jest najlepsza droga do rzucenia Rosji na kolana, do tego najbezpieczniejsza dla świata. Zamiast wysyłać tam żołnierzy, należy wysyłać tam pociski dalekiego zasięgu które tak jak np. Himarsy będą precyzyjnymi uderzeniami eliminować rafinerie, magazyny, ropociągi rosyjskie. Bez benzyny wojsko nigdzie nie dojdzie, nie doleci. A klimat w Rosji zrobi swoje.

To powinien być plan na wojnę z Rosją! 

Tak jak Al Capone nie został ukarany za morderstwa, groźby, czerpanie korzyści z nierządu, produkcji lewego alkoholu. Skazano go za niepłacenie podatków. Tak Putina nie trzeba pokonywać w wojnie....Wystarczy zakręcić mu kurek z paliwem.    


zuberegg
O mnie zuberegg

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka