Blog
zygmuntbialas
Zygmunt Białas
88 obserwujących 1452 notki 2924188 odsłon
Zygmunt Białas, 18 czerwca 2017 r.

Aleksander Jabłonowski o Bliskim Wschodzie - 18.06.2017.

384 14 0 A A A

To Arabia Saudyjska stworzyła twór przestępczy, państwo ISIS, w ścisłym sojuszu amerykańsko - izraelskim. Arabia Saudyjska buduje po całym świecie wahabickie meczety, z tzw. Ligi Muzułmańskiej, dając gigantyczne pieniądze. Nie mam złudzeń co do Arabii Saudyjskiej - mówi Aleksander Jabłonowski.

O konflikcie na Bliskim Wschodzie i blokadzie Kataru przez Arabię Saudyjską i inne państwa arabskie pisała już kilka dni temu pani Tiamat, link:

http://zygmuntbialas.blog.pl/2017/06/13/co-sie-dzieje-na-bliskim-wschodzie-13-06-2017/

Porusza też te problemy Aleksander Jabłonowski w poniższym filmie:

https://youtu.be/oXvl2kVYXlI

Aleksander Jabłonowski mówi m.in.:

To Arabia Saudyjska stworzyła twór przestępczy, państwo ISIS, w ścisłym sojuszu amerykańsko - izraelskim. Arabia Saudyjska buduje po całym świecie wahabickie meczety, z tzw. Ligi Muzułmańskiej, dając gigantyczne pieniądze. Nie mam złudzeń co do Arabii Saudyjskiej.

To państwo jest symbolem inwazji agresywnego pseudo-islamu wahabickiego na Europę. Cieszmy się, że się pokłócili [Arabia Saudyjska z Katarem], że się rozsypują. My powinniśmy wspierać w sposób naturalny Iran. To jest nasz naturalny sojusznik. Przypominam, że Tatarzy, mieszkający [od wieków] w Polsce nie chcą mieć z wahabitami nic wspólnego.

Znalezione obrazy dla zapytania bliski wschód mapa

Gdzieś się za szczęki wzięli, zaczęli się szarpać. Bardzo dobrze. Coś się popsuło w tym gangu. Jeśli to osłabi inwazję wahabizmu na Europę, to trzeba wspierać Katar... Iran przede wszystkim. Iran - to są nasi bracia. Ja tylko się boję udziału polskiej armii w Iraku, o której mówił minister obrony narodowej..

To jest straszny tygiel ten Bliski Wschód. Więc jak się coś wymyka z ręki Amerykanów, to bardzo dobrze... Kadafiego zabili, bo zamachnął sie na dolara. Asad się obronił. I dzięki Bogu, że on trwa, bo byłaby potworna wojna, gdyby Asad upadł.

* * * * * * *

Polacy nie chcą przyjmowania uchodźców - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych. IBRiS zadał Polakom pytanie: "Czy jesteś za przyjęciem przez Polskę uchodźców w ramach systemu relokacji Unii Europejskiej?". Respondenci wyrazili zdecydowana niechęć. Ponad 60 proc. odpowiedziało: 'NIE', za było tylko 36,6 proc. badanych. Wcześniej w podobnym badaniu przeprowadzonym w marcu 2016 roku przeciwko przyjmowaniu uchodźców było 70 proc. respondentów. Przyjmować chciał ich tylko co czwarty badany.

Znalezione obrazy dla zapytania uchodźcy z syrii

Uchodźcy z Syrii

A jednak jest postęp. Niespełna dwa lata temu, jesienią 2015 roku, rozpętana nagonka na muzułmańskich uchodźców, przekroczyła jakiekolwiek granice rozsądku i przyzwoitości. Propaganda, szerzona w mainstreamie i alternatywnych mediach, spowodowała panikę wśród Polaków i głównie Polek. I zawsze w większym stopniu na portalach niż w realnym życiu. Zadaniowi spełnili swe zadania.

Z powyższego sondażu wynika, że około 10% respondentów zmieniło swe przekonania w sprawie uchodźców. Inna rzecz - sądzę - to system handlu uchodźcami, zwany relokacją. Czy Unia ma prawo do takich działań?

* * * * * * *

Na jednym z portali pisze Ewa Działa-Szczepańczyk:

Sprawa przyjmowania emigrantów przez kraje Europy pokazuje w sposób wyjątkowo przejrzysty cynizm i butę kierowniczych elit UE. Brak ustosunkowania się tych elit do kluczowych problemów towarzyszących tej wielkiej migracji oznacza, że przyczyny tego procesu mają drugie dno, którego prawdziwego oblicza my obywatele UE nigdy nie mamy poznać. Oto próba wyjaśnienia tylko jednego z tych problemów – problemu zamachów terrorystycznych.

Dlaczego zamachy terrorystyczne nasiliły się w ostatnim czasie? Przecież, logika podpowiada, że ktoś kto chce zagościć u gospodarza nie uprzedza swojej wizyty mordowaniem członków jego rodziny przez swych ziomków, którzy już u niego mieszkają. A więc kto jest autorem tych zamachów i jakie ma intencje?

Znalezione obrazy dla zapytania zamach na charlie hebdo

Zamach na redakcję 'Charli Hebdo' w Paryżu. Publicysta veteranstoday.com określił ten zamach jako najśmieszniejszy z sobie znanych

Dlaczego elity Europy zachodniej chcą siłowo 'wcisnąć' emigrantów krajom Europy Wschodniej. Wygląda na to, że to nie solidarne dzielenie się problemem, ale celowe rozsadzanie tych krajów od środka – krajów, które i tak zmagają się do tej pory ze spuścizną sowieckiego kolonializmu oraz skutkami współczesnego gospodarczego kolonializmu zafundowanego im przez Wielkich Sterowników Europy.

Reasumując – jeżeli założymy, że świat islamu ma ambicje zdominować i zniszczyć świat tzw. cywilizacji zachodniej to trzeba przyznać, że 'coś tu nie gra', bo decyzyjne elity Europy najwyraźniej przykładają do tego rękę. Albo założenie jest błędne, albo rzeczywiście Europa wkroczyła na ścieżkę samo-destrukcji, albo logika myślenia człowieka Zachodu rozmija się z logiką myślenia wyznawcy Mahometa, albo istnieje drugie dno problemu, którego nie rozpoznajemy, bo mamy za małą wiedzę.

Opracował: Zygmunt Białas


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • "Najczarniejszą zbrodnią kabalistycznej elity jest pedofilia". - --- Tak. Są liczne takie...
  • Allan Irokez "... statystyki nie odróżniają Cyganów od ’rdzennych’ obywateli tych...
  • Ambroż "... trzeba liczbę przestępstw odnieść do liczby Polaków tam przebywających". - ---...

Tematy w dziale Polityka