Blog
zygmuntbialas
Zygmunt Białas
88 obserwujących 1452 notki 2922043 odsłony
Zygmunt Białas, 23 lipca 2017 r.

Polska między Rosją i Zachodem - 23.07.2017.

3859 4 0 A A A

W interesie Zachodu leży słaba Polska, po której można wleźć do Rosji i zagarnąć skarby Sybiru.

A dlaczego Rosja ma udowadniać, że jak będzie mocna, to będzie niegroźna dla Polski? – pyta w toku dyskusji Lorenco. - Rosja lepiej niech będzie mocna, a my żyjmy z nią choć poprawnie. Bo z Ukrainą problem będzie coraz większy.

Podjęła dyskusję pani Tiamat: Rosja zawsze popierała istnienie Polski, bo silna Polska jest buforem przeciw Zachodowi. Ćwierkają o tym wszystkie wróble na wszystkich dachach i świadczy o tym historia Polski. Niestety, były prezydent Izraela Simon Peres (aka Szymon Perski) w swoim słynnym wywiadzie na UJ zakazał uczenia historii w Polsce. Dlatego teraz Polskę zalewa papka ubecka, a jedyne wiadomości, jakie są dozwolone, to oficjalne podania o holokauście i Katyniu oraz czkawki powstaniowe, no i… bohaterstwo zołnierzy wyklętych.

Znalezione obrazy dla zapytania irak po wojnie

Irak po najeździe Stanów Zjednoczonych

Nawet bardzo niemrawy obserwator może się zorientować, że wszystkie silne i dostatnie kraje wyraźnie zagrażają interesom zachodniego gangu. Tak się stało z Libią, Irakiem, Jugosławią i dwukrotnie z Niemcami. Rosja carska była potęgą gospodarczą i właśnie wtedy, gdy miała obradować Duma i miały odbyć się w Rosji wybory, należało wywołać rewolucję i zniszczyć kraj. Zachód coś nie bardzo lubi wybory, bo nie podobają się ci, których narody sobie wybierają. Naród amerykański też nie ma prawa wybrać sobie, kogo chce: przykładem jest nie tylko J.F. Kennedy, dr Ron Paul czy Bernie Sanders, ale i wszyscy zamordowani prezydenci USA.

Z demokratycznie wybranego Hamasu Zachód zrobił… organizację terrorystyczną. Asad, który dwukrotnie został wybrany zdecydowaną większością głosów (ok.70%), jest największym zagrożeniem dla interesów gangu. Janukowicz też się nie podobał, więc gang Viktorii Nuland i senatora McCaina nie dopuścił do wyborów na Ukrainie. Trzeba było dokonać zamachu stanu.

Prezydent Filipin Rodrigo Duterte, który ma cały czas 80% poparcia narodu, jest wrogiem Zachodu, który to moralizatorski Zachód ciągle napuszcza na niego ISIS razem z ‚humanitarnymi organizacjami’ zachodnimi, które rzekomo walczą o prawa humanitarne (widać to w Mosulu i Jemenie, i Kosowie).

Znalezione obrazy dla zapytania chavez

Hugo Chavez (1954 – 2013), prezydent Wenezueli (1999 – 2013)

Chaveza, którego naród sobie wybrał na prezydenta, należało otruć, a obecna awantura w Wenezueli jest klasycznym przykładem na to, jak tzw. opozycja, płacona przez USA, walczy z narodem Wenezueli (o ropę naftową i inne skarby kraju). Amerykanie sankcjami, polityczną presją i pogróżkami zmuszają narody do wasalstwa. Rosja za pijaka Jelcyna zupełnie Ameryce nie przeszkadzała, natomiast Rosja Putina – to wróg USA nr 1.

Japonię, która nieprawdopodobnie otrząsnęła się i odbudowała po wojnie i bestialskim ataku atomowym, i zagrażała Stanom gospodarczo, należało zniszczyć stuxnetem i rzucić Japonię na kolana. Do tej pory CELOWO wpuszcza się skażone napromieniowaniem wody. USA nieprawdopodobnie zadłużone w Chinach przecież nie ukrywają, że chcą wojny z Chinami. I kiedy gospodarcza wspólnota europejska (EWG) doprowadziła Europę do potęgi ekonomicznej, należało wymyslić Unię kontrolowaną przez NATO.

Nie inaczej z Polską. Polska Narutowicza stanowiła wielkie zagrożenie dla Anglii. Rozwoj gospodarczy PRL nie był na rękę rynkom zachodnim, czego Zachod w ogóle nie ukrywał. Polski niemal bohater, prezydent Reagan nałożył sankcje na zaprzyjaźnioną Polskę, by zagłodzić polskiego robotnika i zmusić go do wyjścia na ulicę.

Znamienne w obecnej propagandzie jest i to, że największymi wrogami w obecnej wersji historii Polski są Stalin i Bierut. Pewnie dlatego, że potrafili doprowadzić do dynamicznego rozwoju swoich krajów po straszliwych zniszczeniach wojennych. W Jałcie Zachód zadecydował, że Polska może istnieć tylko jako generalna gubernia. To Stalin przeforsował istnienie samodzielnego państwa polskiego, czego hucpa nie może mu darować.

Polska nie była wcielona do ZSRR jako republika, o czym zdaje sie dużo sklerotyków historycznych nie pamięta. Podobnie car Aleksander stworzył Królestwo Polskie po rozbiorach. Nie do darowania! Rosja potrzebuje silnej Polski. Niekoniecznie dlatego, że mają powody, by nas kochać.

W interesie Zachodu leży słaba Polska, po której można wleźć do Rosji i zagarnąć skarby Sybiru. No wiec zachodzi pytanie: Komu potrzebny jest kolejny rozbiór Polski? - Bo żeby osłabić Rosję, znów kumplujemy z tymi, którzy chcą osłabić Polskę.

A dr M. Piskorski siedzi, bo podobno takie jest życzenie CIA?

* * * * * * *

Sejm: Beata Kempa, Stanisław Piotrowicz

Oglądam obrady nocne polskiego Sejmu ze zdumieniem. Przypominają nocne harce kotów marcowych. Obrazek uzupełnia pani profesor z wielkim wachlarzem made in China. A całe przedstawienie uświetnia swoim wystąpieniem sam pan prezio z Żoliborza, oskarżajac polskich posłów o zamordowanie polskiego prezydenta – bliźniaczego brata prezia: „Wy, kanalie! To wy zamordowaliście mojego brata!”

No i w ten sposób wyszła na jaw cała prawda o sprawcach katastrofy smoleńskiej. Cała Rosja odetchnęła z ulgą.

Napisała: Tiamat, 20.07.2017.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • "Najczarniejszą zbrodnią kabalistycznej elity jest pedofilia". - --- Tak. Są liczne takie...
  • Allan Irokez "... statystyki nie odróżniają Cyganów od ’rdzennych’ obywateli tych...
  • Ambroż "... trzeba liczbę przestępstw odnieść do liczby Polaków tam przebywających". - ---...

Tematy w dziale Polityka