Politycy na Dzień Mamy. Morawiecki, Trzaskowski, Hołownia, Kosiniak-Kamysz

Dzień Mamy jest szczególny również dla polityków.
Dzień Mamy jest szczególny również dla polityków.
26 maja to szczególna data dla wszystkim mam. Z tej okazji znani politycy złożyli wszystkim mamom życzenia.

- Mama to osoba, która zastąpi każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić jej. Nie tylko w tym szczególnym dniu jeszcze raz życzę wszystkim Mamom i dzieciom, by zawsze znajdowały czas dla siebie nawzajem. Mi dziś udało się znaleźć chwilę na rozmowę z Mamą, tak jak ona zawsze znajdowała czas dla nas - pomimo trudów, które ponosiła dla dobra ojczyzny. W nawale pracy, wyzwań codzienności, zdalnie czy na żywo - dbajmy o siebie nawzajem. Bo szczęśliwa i bezpieczna Rodzina to fundament silnej Polski - wspominał premier Mateusz Morawiecki. 

Krótki post z sercem i napisem "Mama" zamieścił prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski: 

- Mama – pierwsze i najpiękniejsze słowo na świecie. W Dzień Matki składam najlepsze życzenia wszystkim mamom. Dziękujemy za Waszą miłość, troskę i zrozumienie. Bądźcie zawsze uśmiechnięte - przekazał życzenia przewodniczący PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz. 

Swojej mamie podziękował również Szymon Hołownia w specjalnym nagraniu. - Dzisiaj Dzień Matki. Jeżeli moja mama ogląda tę transmisję, to najserdeczniejsze życzenia, wszystkiego dobrego mamo. Jestem dumny, że mam takich rodziców, za to, że jesteś. Bardzo ci dziękuję - powiedział lider Polski 2050. 

- Życzę wszystkim mamom, by w ich sercach zagościło ciepło, gościnność i otrzymali dawkę czułości - dodał Hołownia. 

GW

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura