Magdalena Ogórek grozi pozwem Kindze Rusin. Kto jej przekaże?

Stiopa, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons, Instagram/Kinga Rusin
Stiopa, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons, Instagram/Kinga Rusin
Magdalena Ogórek żąda przeprosin od Kingi Rusin. Dziennikarka ma czas do jutra, aby odkręcić swoje słowa. Jakimowicza i Ogórek nazwała "Pisowskimi czynownikami i reżimowymim kreaturami".

Kinga Rusin ostro o mediach publicznych

"Pisowscy czynownicy i reżimowe kreatury: Jakimowicze i Ogórki, aż się ślinią z podniecenia patrząc na atak na TVN. Mówią publicznie o dziennikarzach wolnych mediów per „szmaciarze” i zarzucają im przyjmowanie srebrników od „obcego kapitału”. Marzy im się PRL, marzy im się polska Białoruś bez wolnych mediów" - napisała Kinga Rusin w opisie to swojego ostatniego zdjęcia z wakacji, na którym uśmiecha się odsłaniając brzuch.

Rusin w bardzo ostrych słowach uderza w osoby, które uczestniczą w ataku na TVN. 

"Nie uda się wam zniszczyć niezależnego dziennikarstwa i przejąć niezależnej telewizji! TVN nie przestanie nadawać i żaden pachołek władzy nie poprowadzi ani Uwagi ani Faktów! A koniec dyktatury ciemniaków, kłamców i przestępców nadejdzie szybciej niż myślicie"! - ostrzega.

Zobacz także:

Ogórek grozi pozwem

Ogórek grozi Kindze Rusin pozwem na swoim koncie na Twitterze, prosi by przekazać dziennikarce, że ma czas do jutra na przeprosiny.

Czy ktoś przekazał już Kindze Rusin o groźbie Ogórek? Tego nie wiemy. Oby ta informacja doszła do samej zainteresowanej.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj55 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura