Jest skarga do KRRiT po kontrowersyjnym materiale w "Wiadomościach"

YouTube/TVP Info
YouTube/TVP Info
Hubert Znajomski bloger i działacz Wiosny zdecydował się złożyć skargę na materiał "Wiadomości" TVP dotyczący zawartości telefonu jednego z imigrantów do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Podczas transmisji z konferencji, której dotyczy skarga Znamojskiego, ministrowie Mariusz Błaszczak i Mariusz Kamiński zaprezentowali zdjęcia odnalezione w telefonie komórkowym jednego z zatrzymanych przez Straż Graniczną migrantów. Oczom milionów Polaków ukazały się zdjęcia mężczyzny kopulującego z krową. Mężczyzna ten miał być jednocześnie jednym z migrantów koczujących na polsko-białoruskiej granicy.

Ministrowie wskazali również, że zdjęcia zapisane na urządzeniu mogą wskazywać na zoofilię, jak również pedofilię.

Zobacz: Wiceszef PO o niszczeniu Polski przez PiS i jego żona pracująca dla Jacka Kurskiego

Skarga do KRRiT

Hubert Znajomski bloger i działacz Wiosny zdecydował się złożyć skargę na materiał wyemitowany w TVP. O swojej decyzji poinformował na Twitterze.

"Myślałem, że TVP mnie niczym nie zdziwi, ale jednak. O godzinie 19:30 na łamach Wiadomości pojawiły się ocenzurowane zdjęcia przedstawiające stosunki płciowe ze zwierzętami co jest karalne. Dodatkowo godzina emisji programu pozwoliła na obejrzenie materiału przez dzieci, co także w polskim prawie stanowi przestępstwo. Odpowiedz na moją skargę mam uzyskać pocztą tradycyjną. Ciekawe czy ta upartyjniona instytucja w jakikolwiek sposób zareaguje" - napisał.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj74 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura