Spięcie dziennikarza z Jakimowiczem na Marszu Niepodległości. "Ze szmatami nie rozmawiam"

Jarosław Jakimowicz na Marszu Niepodległości.
Jarosław Jakimowicz na Marszu Niepodległości.
Dziennikarz Wirtualnej Polski zabiegał o rozmowę z Jarosławem Jakimowiczem, idącym w tłumie Marszu Niepodległości. Showmen TVP INFO w żołnierskich słowach wyjawił, dlaczego nie ma ochoty na udzielenie wywiadu reporterowi.

- Nie rozmawiam z wami - rzucił Jakimowicz do przedstawiciela wp.pl, który poprosił o komentarz w czasie demonstracji w stolicy Warszawy. Dalej było jednak dosadnie. Gdy reporter zapytał, dlaczego, celebryta TVP INFO odpowiedział: - Nie rozmawiam ze szmatami i zdrajcami!

- Pan zapyta kolegów, co mi zrobili i mojej rodzinie. Jak panu nie wstyd, k...a! Pan zobaczy, jak cierpi moja rodzina, przez takich sk...ów! - dodał Jakimowicz.  


Współgospodarz programu "W kontrze" w Telewizji Publicznej ma najwyraźniej za złe mediom powielanie sensacyjnych informacji o domniemanym gwałcie. W swojej autobiografii Jakimowicz pisał też o handlu kobietami. Sam miał być świadkiem przekazania 12-letniej dziewczynki. Po wybuchu afery aktor zapewniał opinię publiczną, że książka jest tylko i wyłącznie fikcją literacką. W "Życiu jak film" czytamy jednak o prawdziwości zawartych tam historii.

Zachowanie Jakimowicza na Marszu Niepodległości postanowił skomentować Marcin Najman, znany z widowiskowych porażek w formule MMA. Zawodnik często występował w programach TVP INFO. 

- Wiecie dobrze, że jestem Patriotą, że mam prawicowe poglądy, ale takie wypowiedzi tylko i wyłącznie szkodzą merytorycznej prezentacji naszych prawicowych poglądów. Nie chce aby Polskich Patriotów utożsamiano z tym człowiekiem - wskazał Najman. 

 

Czytaj:

Marsz Niepodległości. Kto zionął nienawiścią

Zastępczyni Trzaskowskiego podała wulgarny wpis o Polakach. Teraz się tłumaczy

Robert Bąkiewicz niesie "krużganek oświaty", internet pęka ze śmiechu


GW


Lubię to! Skomentuj67 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura