Jacek Jaworek.
Jacek Jaworek.

Nowe informacje ws. Jacka Jaworka. Jeden z policjantów zdradził kulisy sprawy

Redakcja Redakcja Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 11
Jacek Jaworek, podejrzany o potrójne zabójstwo członków swojej rodziny: brata, jego żony i ich nastoletniego syna, nadal pozostaje nieuchwytny. Jeden z policjantów, znający kulisy sprawy, w rozmowie z Onetem zdradził, że według niego Jaworek żyje.

Jacek Jaworek na liście najbardziej poszukiwanych przestępców w UE

Jacek Jaworek jest poszukiwany od 10 lipca. Mężczyzna podejrzany jest o potrójne zabójstwo swojej rodziny. Mieszkańcy Borowców koło Częstochowy do tej pory nie mogą spać spokojnie, wiedząc, że Jacek Jaworek wciąż przebywa na wolności.

Całą historię przeczytasz tutaj:

Sieć współpracy policyjnej ENFAST, wspierana przez EUROPOL, prowadzi kampanię "Najbardziej poszukiwani w Unii Europejskiej 2021". Na liście 54 przestępców jest też  Jacek Jaworek.

Czytaj więcej: Trzech Polaków na liście najbardziej poszukiwanych przestępców w Unii Europejskiej

Możliwe scenariusze ws. Jacka Jaworka

Policja rozważa kilka opcji dotyczących tego, co mogło stać się z Jaworkiem. 52-latek może ukrywać się gdzieś w Polsce lub zdążył już wyjechać za granicę. Policja nie wyklucza też,  że mógł popełnić samobójstwo. Nie znaleziono jednak jego ciała.

Portal Onet skontaktował się z policjantem, który zna kulisy sprawy poszukiwań Jaworka. Według niego mężczyzna żyje i wszystko wskazuje na to, że ktoś mu pomógł. 

Myślę, że Jaworek żyje. Wszystko na to wskazuje, że ktoś mu pomógł - wskazywały na to ślady kół, urwane tropy psów. To mogła być osoba, która blisko mieszka. Niestety to teren wiejski i leśny, nie ma kamer, monitoringu. Jaworek zapadł się pod ziemię

- powiedział policjant.


Czytaj dalej:


image

KJ

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj11 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo