By Adrian Grycuk - Own work, CC BY-SA 3.0 pl,/canva
By Adrian Grycuk - Own work, CC BY-SA 3.0 pl,/canva

"Ty kur...tuskowa". Poseł PiS obrażał internautów w sieci, wysyp wulgaryzmów

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 34
Artur Szałabawka opublikował na Twitterze serię obraźliwych wpisów w stronę internauty. "Ty kur...tuskowa", "Debil" czy "Kim jesteś prymitywie" to tylko niektóre z określeń, jakie zostały napisane przez polityka. Biuro Szałabawki twierdzi, że "nastąpiło nieautoryzowane przejęcie profilu", czyli że ktoś miał się włamać na konto polityka.

Poseł PiS obrażał internautę

Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z użytkowników Twittera wulgarnie odezwał się do Czesława Hoca. Przyczyną konfrontacji było to, że poseł PiS powiedział, że policja powinna sprawdzać certyfikaty covidowe np. wśród wiernych podczas mszy.

Artur Szałabawka chciał obronić kolegę i odniósł się do internauty w niezbyt wyszukany sposób. "Ty kur...tuskowa" - napisał. Komentarz zniknął bardzo szybko, ale na Twitterze polityka było wiele innych określeń w kierunku internautów, m.in. "cep", "prymityw", "debil".

Ale w internecie nic nie ginie, internauci pozapisywali sobie wpisy posła.

Po tym, jak wytworzyła się dyskusja na temat wulgaryzmów posła PiS, jego profil został "tymczasowo ograniczony", a Twitter odnotował na nim nietypową aktywność.

"Nastąpiło przejęcie konta"

Tymczasem biuro poselskie polityka twierdzi, że to nie Szałabawka jest autorem tych wpisów. Przedstawiciel biura przekazał w rozmowie z Polsat News, że "nastąpiło nieautoryzowane przejęcie konta Artura Szałabawki. Zostały powiadomione odpowiednie służby". Sam poseł nie odpowiada na telefony.

SW


Czytaj także:


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj34 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka