Nie ma nic ważniejszego od "Sylwestra marzeń"? "Wiadomości" TVP zaszokowały widzów

Kadr z wydania "Wiadomości" TVP
Kadr z wydania "Wiadomości" TVP
Wczorajsze wydanie "Wiadomości" TVP w przeważającej części poświęcone było sylwestrowej imprezie w Zakopanem, był to nawet news dnia. Czy w kraju nie ma ważniejszej informacji od przyjazdu Jasona Derulo? - krytykują widzowie.

Nie ma covida, jest sylwester

We wczorajszym wydaniu programu informacyjnego nie zobaczyliśmy np. wzmianki na temat rekordu zgonów na Covid-19, za to 17 minut programu poświęcone było przygotowaniom do "Sylwestra marzeń". W innych państwach imprezy sylwestrowo-noworoczne są odwoływane ze względu na nowy wariant koronawirusa, natomiast w Polsce sylwester w Zakopanem się odbędzie.


Dziennikarz RMF FM Robert Mazurek napisał, że w dniu, gdy "Wiadomości" TVP zachwalały zbliżającą się imprezę sylwestrową, w Polsce prawie 800 osób zmarło na Covid-19, oraz "ceny gazu oszalały, a rachunki są 7-krotnie wyższe!". "A tymczasem w "Wiadomościach" jakiś pan ćwiczy ruchy frykcyjne na półnagiej tancerce" – skomentował Mazurek, ale potem usunął tego tweeta.

Co oni pokazują!?

Część komentatorów zwraca uwagę, że teledyski Jasona Derulo ociekają seksem i takie "wartości" promują "Wiadomości".

Kim jest Jason Derulo?

Nawet jeśli starsze pokolenie nie zna Jasona Derulo, to jest on bardzo popularnym celebrytą, ale robić z niego główną postać programu informacyjnego tylko dlatego, że przyjedzie do Polski, to już przesada - uważa wielu komentatorów.Co na to minister zdrowia?

Odnosząc się do zaplanowanego na 31 grudnia w Zakopanem "Sylwestra marzeń" minister zdrowia Adam Niedzielski zastrzegł, że "impreza w plenerze na pewno jest mniej obciążona ryzykiem rozprzestrzeniania infekcji". - Moim zdaniem wszystkie te imprezy powinny być ograniczone naprawdę do minimum niezbędnego a na pewno mieścić się w limitach, które są wyznaczone prawem - powiedział w rozmowie z radiem Zet

A jakie jest Wasze zdanie? Będziecie oglądać "Sylwestra marzeń" z Jasonem Derulo?

ja


Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj112 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura