"Wiadomości" TVP nie odpuściły Kasi Tusk. Córka polityka dostała kosztowną torebkę

Kasia Tusk prężnie działa w świecie mody i projektowania wnętrz w mediach społecznościowych.
Kasia Tusk prężnie działa w świecie mody i projektowania wnętrz w mediach społecznościowych.
Kasia Tusk pochwaliła się niedawno prezentem od męża - torebką marki Chanel za 30 tys. złotych. A dlatego, że Donald Tusk jeździ po kraju i rozmawia z przedsiębiorcami, którzy skarżą się na drożyznę, "Wiadomości" przypomniały o sporej dotacji z rządowej pomocy dla firmy Stanisława Cudnego, męża Kasi Tusk.

Cztery dni temu córka byłego premiera, blogerka modowa, zachwyciła i jednocześnie zszokowała wielu internautów. Kasia Tuska pokazała na Instagramie torebkę wartą 30 tys. złotych. Dla wielu taka kwota na przyjemność w obliczu pandemii i szalejącej inflacji jest nie do zrozumienia. Wpis sławnej blogerki zaczął "żyć własnym życiem" w sieci.  

Kasia Tusk podbiła Instagram

Kasię Tusk skrytykowała m.in. Olga Semeniuk, wiceminister w rządzie PiS. - Bon tonem, to niestety nie jest. To rzeczywistość opozycyjnego etsablishmentu. Tata w piekarni, która otrzymała wparcie z tarczy antykryzysowej. Jak to było? Polacy nie chcą władzy, która ma „gdzieś” ludzi ciężko pracujących - napisała. 

 

Zobacz: 

Ewakuacja Amerykanów z Ukrainy. Przyznali wprost, że obawiają się wojny

Pandemia w Europie. Światowa Organizacja Zdrowia ma dobre wieści

Prezes PKN ORLEN zapewnia: W Polsce paliwo będzie jeszcze tańsze 

Torebka za 30 tys. zł w "Wiadomościach"

W niedzielę torebka Kasi Tusk została pokazana w "Wiadomościach" TVP. "Donald Tusk od kilku dni próbuje rozmawiać z wyborcami, którzy zarzucają liderowi Platformy Obywatelskiej nie tylko zmienność poglądów, ale i brak wiarygodności. Podkreślają, że to co mówi teraz jest zaprzeczeniem jego wcześniejszych rządów, o których nie zapomnieli" - usłyszeliśmy w serwisie informacyjnym Telewizji Publicznej. 

Dziennikarze przypomnieli, że mąż Kasi Tusk - Stanisław Cudny - otrzymał na firmę 1,5 mln złotych dotacji z Tarczy Antykryzysowej. - A niedawno córka Tuska sama pochwaliła się torebką, która otrzymała od męża. Kosztowała blisko 30 tys. złotych., to niemal tyle, ile wynosi średnia roczna emerytura w Polsce - stwierdzono w "Wiadomościach". Firma męża Tuskowej to FOGE i zajmuje się produkcją listew przypodłogowych.  


GWLubię to! Skomentuj124 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura