fot. Twitter/Krystyna Pawłowicz
fot. Twitter/Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcia, jak poci się na siłowni

Redakcja Redakcja Fitness Obserwuj temat Obserwuj notkę 78
Krystyna Pawłowicz zwykle zaskakuje internautów słownymi polemikami, tym razem pokazała, jak... ćwiczy na siłowni.

Pawłowicz na siłowni

Pawłowicz pokazała cztery fotografie, na których biega na bieżni i podnosi ciężary. Uwagę przykuwa strój sędzi. Oprócz legginsów i sportowej koszulki ma apaszkę w panterkę i klapki. 

Jedna z internautek zarzuciła Pawłowicz ustawkę: "Kto podnosi ciężary w apaszce i biega po bieżni w laczkach bez palców?" - zapytała. 

"Z ciężarami,co widać po moim uśmiechu, bawię się. Ale na rowerkach i lekko pod kątem ustawionej bieżni - to poważnie. Po bieżni nie biegłam, ale wolno po coraz większej stromiźnie szłam. Spociłam się nieźle - odpowiedziała sędzia TK.

Jak zaznaczyła, "ćwiczenia odpowiednie do mojego wieku, nie ma co szarżować. Sprint był w młodości". 

"Potem zrobię kaloryfer"

Zdjęcia profesor udostępnił szef Salon24 Sławomir Jastrzębowski, miłośnik kulturystyki. Pawłowicz odpisała mu, że będzie "robić kaloryfer"


"Pani Profesor, Pani to chyba faktycznie do tej wojny się szykuje" - zagaił inny internauta. "Ktoś będzie musiał tę broń i pocztę wojenną nosić…" - odpowiedziała Pawłowicz.

Na uwagę o klapkach, odpisała, że to "markowe, Spółdzielni Tekstylnej „Pojezierze”… Len".

"Żeby świecić, trzeba spalać"

Ktoś wrzucił słynne zdjęcie, jak Pawłowicz w ławach poselskich zajadała się sałatką. "Nie zazdrość. Tomek zapewne żyje powietrzem i potem się dziwi,że traktowany jest jak powietrze" - zripostowała, cytując na koniec maksymę S. J. Leca: Żeby świecić, trzeba spalać. 

Natomiast na pytanie: "Pani Profesor, czy jest szansa na walkę w oktagonie w formule MMA?", odpowiedziała krótko: Jest. 

Pod wpisem wywiązała się też dyskusja już bez udziału byłej poseł. 

Szacun czy kompromitacja?

"Proszę pani,nie jest pani celebrytką, proszę nie publikować wypowiedzi i zdjęć, które panią kompromitują. Jest pani Sędzia TK, a nie gwiazda TV, to zobowiązuje do daleko idącej powściągliwości i zachowania zgodnego z etyką sędziego. Jeżeli pani czuje się samotna, to proszę wziąć kota - oburzył się jeden z twitterowiczów. 

"Co w tym złego, że na tych zdjęciach widać piękną kobietę z poczuciem humoru?? Wszystko jest w normie" - odpowiedziała mu internautka.

Wiele osób wyrażało też podziw dla Krystyny Pawłowicz. "Jest pani dla mnie inspiracją" - pisały zwłaszcza kobiety.

ja

Czytaj także:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport