Anna Lewandowska, wspólnie z "Dzień Dobry TVN", będzie motywować Polaków do aktywności fizycznej. (fot. Instagram/Anna Lewandowska)
Anna Lewandowska, wspólnie z "Dzień Dobry TVN", będzie motywować Polaków do aktywności fizycznej. (fot. Instagram/Anna Lewandowska)

Współpraca Lewandowskiej z Dzień Dobry TVN. Wszystko zacznie się 3 stycznia

Redakcja Redakcja Fitness Obserwuj temat Obserwuj notkę 23
3 stycznia rozpocznie się wspólna akcja Anny Lewandowskiej we współpracy z "Dzień Dobry TVN". Ma ona na celu zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej.

Wspólna akcja Anny Lewandowskiej i "Dzień Dobry TVN"

Anna Lewandowska, we współpracy z "Dzień Dobry TVN" przygotowała akcję, której celem jest zachęcenie do aktywności fizycznej jak największej liczby osób. W związku z tym przygotowany został specjalny plan treningowy, który będzie trwał cztery tygodnie.

— Co niedzielę będę prowadziła live'y. Będę pojawiała się na antenie razem z redakcją Dzień Dobry TVN. Będziemy prowadzić też merytoryczne spotkania z ekspertami, mówić dużo o diecie — mówi Lewandowska.

Anna Lewandowska chce zmotywować do ćwiczeń

Trenerka podkreśla, że zależy jej na tym, by wyzwanie to zmotywowała wiele osób do "wstania z kanapy i zrobienia czegoś dla siebie". W "Dzień Dobry TVN" zaznaczyła, że Nowy Rok zawsze przynosi nowe cele i marzenia.

— Ciężko jest czasami wytrwać w wyzwaniach, ale razem z ekspertami będziemy dbać, żeby dotrzymać do końca, bo warto szczególnie w tym Nowym Roku wyrobić sobie taki nawyk. Badania mówią, że aby wyrobić nawyk, wystarczą 33 dni, aby wszedł w krew — powiedziała Lewandowska.

Nowe wyzwania Anny Lewandowskiej

Lewandowska w "Dzień Dobry TVN" mówiła również o wyzwaniach dla siebie.

— Jako sportowiec chyba cały czas potrzebuję nowych wyzwań — mówiła. — Mój mąż powiedział, że mam rzucić już ten kickboxing i iść na tańce. Z kolei Robert zaczął trenować paintball. Jako mama z dwójką dzieci, kobieta po trzydziestce, cieszę się, że mogę angażować się w nowe pasje. Marzę, żeby kiedyś zaciągnąć na zajęcia mojego męża, on lubi tańczyć — dodała.

RB

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport