Rafał Woś i Czesław Michniewicz Fot: https://twitter.com/RafalWos
Rafał Woś i Czesław Michniewicz Fot: https://twitter.com/RafalWos

Michniewicz obraził Wosia

Redakcja Redakcja Lewy z Bicepsem Obserwuj temat Obserwuj notkę 11
Zapraszamy na kolejny odcinek programu #LewyZbicepsem, w którym Sławomir Jastrzębowski i Rafał Woś rozmawiali m.in. o wygranej polskich piłkarzy ze Szwecją i upragnionym awansie do Mistrzostw Świata w Katarze. W trakcie programu Rafał Woś opowiedział o swojej historii z Czesławem Michniewiczem w roli głównej. Dodajmy, że niezbyt miłej.

Marek Bęben, Arkadiusz Onyszko, Czesław Michniewicz, Jarosław Krupski czy Andrzej Bledzewski to bramkarze grający na polskich boiskach w latach 90-tych. Rafał Woś, jako młody kibic, kolekcjonował swoje zdjęcia z bramkarzami. Umieszczał  je w specjalnym albumie.

Na swoim profilu twitterowym Rafał podzielił się swoimi zdjęciami z najlepszymi bramkarzami polskiej ekstraklasy lat 90-tych, a w programie #LewyZbicepsem zdradził niezbyt sympatyczną historię ze zdjęciem Czesławem Michniewiczem.

Rafał Woś i Czesław Michniewicz

Obejrzyj Wosia i Jastrzębowskiego w nowym odcinku #LewyZbicepsem


A na koniec słynne zdjęcie, o którym Rafał Woś opowiedział w programie. Rzeczywiście, trudno zrozumieć Czesława Michniewicza, który odmawia zdjęcia nastoletniemu fanowi futbolu.

Red.

Czytaj dalej: 

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka