Posłanka Anna Maria Siarkowska przeszła do Solidarnej Polski

Anna Maria Siarkowska, fot. YouTube
Anna Maria Siarkowska, fot. YouTube
Posłanka Anna Maria Siarkowska dołączyła do Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Jak powiedziała, z partią łączą ją wspólne wartości oraz zamiłowanie do pracowitości.

Kim jest Anna Maria Siarkowska


Posłanka Anna Maria Siarkowska ma 40 lat. Swoją karierę rozpoczynała od Młodzieży Wszechpolskiej i Ligi Polskich Rodzin. Była jedną z założycielek Partii Republikańskiej, a w latach 2017–2019 jej przewodniczącą. W ostatnich wyborach startowała z list PiS, wcześniej współpracowała z Kukiz'15.

W 2021 znalazła się wśród liderów ruchu Polska Jest Jedna, sprzeciwiającego się obowiązkowym szczepieniom przeciw COVID-19 oraz wprowadzaniu ograniczeń dla osób niezaszczepionych.

Zajmuje się kwestiami obronności.

Ziobro: Solidarna Polska się rozwija

– Mam do przekazania radosną informację, że Solidarna Polska się rozwija, jeszcze ważniejszą, że wyrazem tego jest wejście w poczet członków Solidarnej Polski w polskim parlamencie pani poseł Anny Marii Siarkowskiej, doświadczonej parlamentarzystki, osoby która z wielką pasją pracowała na rzecz poprawy bezpieczeństwa polskiego państwa zanim jeszcze trafiła do parlamentu, zajmowała się sprawami obrony, kończyła zresztą studia doktoranckie w tym zakresie i poza tym że jest cenionym i szanowanym posłem swojego okręgu, co samo w sobie jest dla nas wielką wartością, poza tym, że podziela też ten system wartości, który leży u podstaw Solidarnej Polski, odwołując się do dziedzictwa chrześcijańskiego i naszego spojrzenia na miejsce Polski w Europie, oprócz tego że wnosi wielką pasję w walce o sferę wolności i praw człowieka, to jest 20. parlamentarzystką Solidarnej Polski i to dobry znak, że Solidarna Polska się rozwija – stwierdził Zbigniew Ziobro na briefingu prasowym w Sejmie, przedstawiając nowy "nabytek".

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj31 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka