Babcia Kasia wpadła w szał. Na filmie widać, jak rzuca się na przypadkowe kobiety

Tym razem lewicowa aktywistka w agresywny sposób zaatakowała dwie napotkane na ulicy dziewczyny. źródło: Twitter
Tym razem lewicowa aktywistka w agresywny sposób zaatakowała dwie napotkane na ulicy dziewczyny. źródło: Twitter
Katarzyna Augustynek, znana jako Babcia Kasia, znów dokazuje. Tym razem lewicowa aktywistka w agresywny sposób zaatakowała dwie napotkane na ulicy dziewczyny. Nagranie ze zdarzenia pojawiło się w mediach społecznościowych.

Babcia Kasia oszalała. Atakuje przypadkowe kobiety na ulicy

Nagranie opublikowane w sieci pochodzi z jednej z demonstracji pod Sejmem ws. liberalizacji prawa aborcyjnego. Projekt ustawy przewidywał m.in. możliwość przerwania ciąży do 12. tygodnia. Projekt został odrzucony w pierwszym czytaniu.

Na miejscu nie mogło zabraknąć Katarzyny Augustynek, znanej jako Babcia Kasia. Kobieta stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktywistek ze względu na swoje bezkompromisowe i nie raz wulgarne zachowanie. 

Na najnowszym nagraniu opublikowanym w serwisie Twitter Babcia Kasia agresywnie zaczepia dwie napotkane na ulicy młode dziewczyny. Na filmie słychać, jak Augustynek krzyczy w stronę kobiet "śmieciary, śmieciary".

Babcia Kasia jest bardzo dobrze znana także policji. Funkcjonariusze byli przez nią nie raz atakowani, także w fizyczny sposób. Do takiego incydentu doszło m.in. w lutym na Placu Piłsudskiego w Warszawie, tuż pod pomnikiem na cześć ofiar katastrofy smoleńskiej. 

SW

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj91 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo