Krystyna Pawłowicz nabrała internautów. Uwierzyli, że spędza wakacje w Monte Carlo

Krystyna Pawłowicz i rybackie kutry w "Monte Carlo", fot. Twitter/Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz i rybackie kutry w "Monte Carlo", fot. Twitter/Krystyna Pawłowicz
"Port w Monte Carlo nocą przy pełni Księżyca" - tak sędzia TK podpisała fotografie wstawione na Twittera. Widać na nich zrelaksowaną Krystynę Pawłowicz w świetle księżyca, na tle morza i statków. Internauci natychmiast zarzucili jej pławienie się w luksusach, podczas gdy władza namawia Polaków do oszczędzania.

Krystyna Pawłowicz w Monte Carlo

Fotki z "Monte Carlo" zelektryzowały dziś Twittera.

Internauci zaszokowani, że była posłanka, a dziś sędzia, słynąca z lokalnego patriotyzmu, w czasach kryzysu poleciała do jednego z najdroższych kurortów. Wypominali jej, że podobnie jak radna PiS Małgorzata Jacyna-Witt, która przechwalała się grą w golfa, także i ona podkreśla swoją "elitarność" na luksusowych wakacjach. Przypominali wszystkie hasła polityków PiS o "zbieraniu chrustu", "zaciskaniu zębów", "ocieplaniu domów" czy "jedzeniu mniej", wściekli na"PiS-owską klasę próżniaczą".

Zobacz: Polak zajmie jedno z najważniejszych stanowisk w NATO

"Rozwścieczania "ciemnego ludu" ciąg dalszy. Pani Jacyna na polach golfowych, min. Czarnek zalecający dietę ŻM, premier doradzający ocieplanie budynków przed zimą, a teraz posłanka Pawłowicz w miejscowości będącej symbolem luksusu. "Mają rozmach skur...". - to tylko jeden z komentarzy

Nawet politycy opozycji postanowili wyrazić swoje oburzenie.

Co niektórzy wypominali jej ignorancję, twierdząc, że port jest w Monaco, a nie Monte Carlo. Niewiele osób zwróciło uwagę, że Monte Carlo wcale tak nie wygląda jak na zdjęciach u Pawłowicz.

Sędzia nabrała internautów

W czwartek po południu Krystyna Pawłowicz przyznała się, że Monte Carlo to był fake. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego wakacje spędza bowiem na... Półwyspie Helskim.

"Eee, lewaki ! Właśnie przekroczyłam granicę monakijsko-polską. Ze wzgórza Monte Carlo widać okręt ichniejszej marynarki wojennej... Żegnam piękne wybrzeże i kasyna Monako… Wita mnie Hel Początek Polski..." - napisała zaczepnie, załączając zdjęcia z Helu.

Widać, że profesor świetnie się bawiła czytając komentarze pod swoim poprzednim postem.

"Nienawiść ich zaślepia. Nawet nie przyszło im do głowy,że nabrzeże Monte  Carlo jest ciut więcej oświetlone a w porcie raczej nie cumują stare rybackie kutry" - skomentowała swój nowy wpis.

ja

Czytaj także:

Zmęczeni PiS-em. Polacy oburzają się na arogancję sprawujących długo władzę polityków

Posłanka KO wyszła ze szpitala po wycięciu guza. "Zrzuciłam z siebie to paskudztwo"

Włamanie do biura polityków PiS w Warszawie. Krajewski i Gosiewska obwiniają Tuska

Czeka nas powrót maseczek? Premier nie ma złudzeń


Lubię to! Skomentuj156 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura