Napaść na biuro posłanki PiS. Policja szuka sprawcy

Policja w Tarnowskich Górach (Śląskie) szuka sprawcy uszkodzenia szyby w oknie biura poselskiego posłanki PiS Barbary Dziuk. Fot. Facebook/Barbara Dziuk
Policja w Tarnowskich Górach (Śląskie) szuka sprawcy uszkodzenia szyby w oknie biura poselskiego posłanki PiS Barbary Dziuk. Fot. Facebook/Barbara Dziuk
Policja w Tarnowskich Górach (Śląskie) szuka sprawcy uszkodzenia szyby w oknie biura poselskiego posłanki PiS Barbary Dziuk w tym mieście. Do incydentu doszło w miniony czwartek krótko przed północą. Straty wyceniono na ok. 5 tys. zł – wynika z informacji tarnogórskiej policji.

"Postępowanie dotyczy zniszczenia mienia"

– Zawiadomienie w tej sprawie złożyła właścicielka kamienicy, w której mieści się biuro poselskie; ona również jest w tej sprawie osobą pokrzywdzoną. Postępowanie dotyczy zniszczenia mienia; wielkość strat oszacowano na 5 tysięcy złotych – powiedział w sobotę PAP mł. asp. Jacek Mężyk, zastępujący oficera prasowego policji w Tarnowskich Górach.

Polecamy:

Marsz Równości w Szczecinie. Sylwia Spurek krytycznie o Donaldzie Tusku

Węgry. Kolejne ograniczenia na tańszą benzynę. Zatankują nieliczni

W ramach prowadzonego postępowania dokonano oględzin uszkodzonego okna i sporządzono dokumentację szkód. Zabezpieczono także nagrania z monitoringu. – Prowadzone działania zmierzają do wykrycia sprawcy tego zdarzenia – zapewnił policjant.

Do incydentu doszło w miniony czwartek krótko przed północą. Na zdjęciach, opublikowanych dzień później w mediach społecznościowych przez pos. Barbarę Dziuk, widać jedną z szyb dużego okna, uszkodzoną prawdopodobnie na skutek uderzenia kamieniem.

„Chuligański wybryk? Czy realizacja programu totalnej opozycji?”

„Chuligański wybryk? Czy realizacja programu totalnej opozycji? »Siła argumentów została zastąpiona argumentem siły«. Jest nagranie!! Szyba na szczęście kamienio i kuloodporna. Nie życzę nikomu takich wybryków” – napisała w piątek na Facebooku parlamentarzystka.


KW

Czytaj dalej:

Dziennikarka zataiła, że napastnik pochodził z Maroka. SN oddalił kasację od wyroku

Kolejna śmierć w Europie z powodu małpiej ospy. „Zakażają się przede wszystkim mężczyźni”

Afera w Szwecji. Trener na lotnisku: Mam bombę w bagażu

Tusk obrońcą socjalu i 500 Plus? Ekspert tłumaczy wielką wściekłość byłego premiera

Oprawczynie z Poznania miały wspólną pasję z pokrzywdzoną - grały w siatkówkę

Lubię to! Skomentuj45 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka