Wojciech Mann ostro o występie Markowskiej. "Całkowite zmasakrowanie" piosenki Claptona

Mann skomentował występ Patrycji Markowskiej. Źródło: Facebook/Wojciech Mann, CC0
Mann skomentował występ Patrycji Markowskiej. Źródło: Facebook/Wojciech Mann, CC0
Wczoraj rozpoczął się "Top of the Top Sopot Festival". Na scenie pojawiła się m.in. Patrycja Markowska, która wykonała piosenkę "Layla" z repertuaru Erica Claptona. Występ nie spodobał się Wojciechowi Mannowi, który podzielił się swoją opinią w mediach społecznościowych.

Wojciech Mann to znany polski dziennikarz muzyczny, który nie stroni od ciętych komentarzy w mediach społecznościowych. Związany był on przez ponad trzydzieści lat z Programem Trzecim Polskiego Radia, jednak zdecydował się opuścić szeregi Trójki po tym, jak po 19 latach Polskie Radio rozstało się z Anną Gacek - dziennikarka przekazała, że została zwolniona, stacja twierdziła natomiast, że skończyła się jej umowa, a z innej propozycji Gacek miała nie skorzystać.

Wojciech Mann ostro o Patrycji Markowskiej 

Wojciech Mann nadal jest aktywny jednak w mediach społecznościowych. Wczoraj pochwalił się, że wraz z synem oglądał "Top of the Top Sopot Festival". Postanowił przy tym ocenić niektóre występy wczorajszego dnia festiwalu, który upłynął pod hasłem #YOU ARE THE CHAMPIONS, a organizatorzy tłumaczyli, że "będzie to muzyczna opowieść o miłości, przyjaźni, empatii, pomocy potrzebującym".

"Rodzinne wrażenie na gorąco po pierwszym dniu Sopot TOP Of The TOP Festival: Od szczytu - znakomity Teatr Muzyczny w Poznaniu, który pozamiatał piosenką "Będzie Plan" Grzegorza Ciechowskiego (gratulacje Barbara Melzer), do dna - całkowite zmasakrowanie "Layli" Erica Claptona przez Patrycję Markowską" – stwierdził dziennikarz. 


Z jego opinią zgodziło się wielu internautów, którzy pisali m.in. "Na Layli płakałem. I to nie były łzy wzruszenia", "Markowska to artystka na siłę. Nie powinna śpiewać", "Czy Clapton nie powinien pozwać p. Markowskiej?".

"Top of the Top Sopot Festival"

"Top of the Top" to festiwal odbywający się w Operze Leśnej w Sopocie. Potrwa on do 19 września, a wielbiciele muzyki będą mogli usłyszeć największe gwiazdy polskiej muzyki. Na scenie pojawią się m.in. Nosowska, Kayah, Agnieszka Chylińska, Ewa Bem, Margaret, Cleo, Ralph Kaminski, Michał Szpak, Igo czy Mrozu. 

Ostatni dzień festiwalu to tzw. wieczór komediowy. Widzowie w pierwszej części spotkają się z gospodarzami i komentatorami „Szkła Kontaktowego”, którzy w tym roku obchodzą swój wyjątkowy "jubileusz”. Natomiast druga część wieczoru to spotkanie z "prawdziwymi gwiazdami polskiej komedii i ikony gatunku – artystów". Na scenie pojawią się m.in. Marcin Daniec, Andrzej Grabowski czy Jerzy Kryszak.

MP

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj81 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura