Skórzyński ma dostać nową funkcję w TVN. Czym zajmie się były prezenter “Faktów"?

Krzysztof Skórzyński poprowadzi "Dzień dobry TVN"? (fot. PAP)
Krzysztof Skórzyński poprowadzi "Dzień dobry TVN"? (fot. PAP)
Portal Wirtualnemedia.pl nieoficjalnie dowiedział się o otrzymanej przez Krzysztofa Skórzyńskiego propozycji poprowadzenia programu "Dzień dobry TVN". Jak poinformowano, do ustalenia pozostały jeszcze kwestie techniczne.

Skórzyński w różnych działach TVN

Po tym, jak do mediów wyciekła korespondencja Skórzyńskiego z szefem kancelarii premiera Michałem Dworczykiem, reportera odsunięto od prowadzenia "Faktów" oraz programu "Sprawdzam" w TVN24. 

Stacja poinformowała o odsunięciu Skórzyńskiego od tematów politycznych. Miał on wówczas zająć się innymi projektami w TVN. 

Jesienią ubiegłego roku TVN zadecydowało o dołączeniu Skórzyńskiego do zespołu obsługującego Puchar Świata w skokach narciarskich. Reporter relacjonował zawody na żywo, przeprowadzał wywiady oraz przygotowywał materiały reporterskie z wydarzenia. Po rosyjskiej inwazji na Ukrainę, reporter w TVN24 opowiadał o działaniach wojennych. 

Skórzyński występował także w programie "Mask Singer", gdzie znane ze świata showbiznesu osoby śpiewały w maskach, a "detektywi" oraz publiczność wybierali najlepszy występ. Uczestnik, który zdobył najmniejszą ilość głosów – odpadał oraz ujawniał swoją tożsamość. Reporter, który wcielał się w rolę "Koguta" zajął trzecie miejsce, pokonując m. in. Beatę Kozidrak czy Marcina Millera.

Skórzyński poprowadzi "Dzień dobry TVN"?

Jeden z dziennikarzy TVN w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przyznał, że propozycję poprowadzenia "Dzień dobry TVN" Skórzyński otrzymał przed wyjazdem na rodzinny urlop do Włoch.

— Wszystko wskazuje na to, że z niej skorzysta. Krzysiek ma po tych wszystkich latach dość newsów, a „Dzień dobry TVN” to program, w którym może odpocząć od wielkiej polityki. Chciałby znaleźć dla siebie stałe miejsce w stacji, w ostatnim roku ciągle trafiał do innych działów. Skóra chciałby też dalej obsługiwać Puchar Świata w Skokach Narciarskich — powiedział portalowi dziennikarz stacji. Skórzyński nie skomentował jednak tych informacji.

Partnerką Skórzyńskiego w prowadzeniu "Dzień dobry TVN" ma zostać Małgorzata Rozenek-Majdak, która, jak wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl, jesienią dołączy do grona prowadzących.

Morning show na antenie TVN

16 sierpnia na antenę stacji wróciły codzienne wydania programu "Dzień dobry TVN", który w ostatnich tygodniach nadawany był jedynie w weekendy pod nazwą "Dzień dobry wakacje". Obecnie wśród prowadzących znajduje się Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.RB

Czytaj także:

Kardynał podejrzewany o molestowanie seksualne. Był na liście następców papieża Franciszka

Szczepienia przeciwko COVID-19, szczepienia przeciwko grypie - co nowego?

Jedząc śniadanie demolowali rosyjską artylerię. Nagranie podbija sieć

Konferencja minister Moskwy ws. Odry. Wiadomo już co z substancjami toksycznymi

Podwójny mandat czeka na niepokornych kierowców. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura