Kukizowi puściły nerwy w "Hejt Parku". "Zacznę do ciebie cwelu mówić"

Paweł Kukiz był gościem "Hejt Parku", fot. Twitter/Kanał Sportowy
Paweł Kukiz był gościem "Hejt Parku", fot. Twitter/Kanał Sportowy
Paweł Kukiz był gościem Krzysztofa Stanowskiego i Roberta Mazurka w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym. Podczas programu widzowie zaczęli czepiać się go, że flirtuje z Prawem i Sprawiedliwością. Jeden ze słuchaczy, Szymon z Warszawy, wyjątkowo drążył temat. Kukiz nie wytrzymał i posypały się niecenzuralne słowa.

Paweł Kukiz u Stanowskiego i Mazurka w "Hejt Parku"

W trakcie emisji programu mogą dzwonić do studia widzowie i rozmawiać z gośćmi. Tak było i tym razem. Zadzwonił Szymon z Warszawy.

-  To, że nikt nie dzwoni i nie nazywa Pawła Kukiza wprost szmatą nie wynika z tego, że wszyscy się boją, bo to jest jakieś hasło powtarzane przez lemingi. Nie, po prostu nikt nie ma ochoty być takim samym dnem jak Paweł, który jest pierwszym politykiem PiS-u w „Hejt Parku”. Mam nadzieję, że nie ostatnim – stwierdził. 

Dalej nawiązał do ustawy o sędziach pokoju, której uchwalenia domaga się Kukiz. – Nie wiem, w jakim uniwersum żyje, skoro myśli, że uda mu się przepchnąć tę ustawę. On chyba sobie nie zdaje sprawy, że Ziobryści mu tego nie przepuszczą – powiedział.

Zobacz: Tusk reaguje na ostre zarzuty Kaczyńskiego i Morawieckiego. Pokazał stopklatkę

Wściekł się o "pijanego wujka na weselu"

Następnie zadał Kukizowi pytanie: – Co sądzi o Kubie Wojewódzkim i fali krytyki, jaka na niego spadła po tym, gdy się sprzedał. Paweł Kukiz może krzyczeć, że się nie sprzedał, tą swoją taką manierą pijanego wujka na weselu, ale i tak wszyscy wiemy, że się sprzedałeś. 

Kukiz nie wytrzymał. - Słuchaj, oszczędź sobie z tym pijanym wójtem, bo zacznę do ciebie cwelu mówić. O co ci chodzi, człowieku? Co ty sobie wyobrażasz? Kim ty człowieku jesteś, żebyś tak do 60-letniego człowieka tak mówił? – odpowiedział zdenerwowany. – Czy gdyby do twojego ojca ktoś mówił w taki sposób, to przeszedłbyś obok tego obojętnie? Tak czy nie? – dopytywał.


– Ja się Twojej maniery nie przestraszę. Możesz tam krzyczeć, możesz pozować na antysystemowca. Pamiętaj Paweł, jesteś skończony – zakończył Szymon z Warszawy.

Oświadczenie majątkowe Pawła Kukiza

Krzysztof Stanowski zwrócił też uwagę na oświadczenie majątkowe, z którego wynika, że Paweł Kukiz ma tylko... 42,89 zł oszczędności. Polityk powiedział, że on "dokłada do tego interesu". Jak tłumaczył, oświadczenie majątkowe składa się w ostatnim dniu rozliczenia, a on wtedy nigdy tych oszczędności nie ma, bo zawsze sobie coś kupuje.

ja

Czytaj też:

Morawiecki punktuje PO. Przypomina o uścisku Putina z Tuskiem

Kaczyński: Tusk mówił o porozumieniu z Rosją, dostał w nagrodę stanowisko

TVN zmienia ramówkę. Pokaże reportaż "Siła kłamstwa" o podkomisji smoleńskiej

Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka