Zaginął polityk Lewicy. Trwają poszukiwania

Jakub Bocheński, polityk Lewicy, zaginął 22 lutego. (fot. Facebook/Małopolska Policja)
Jakub Bocheński, polityk Lewicy, zaginął 22 lutego. (fot. Facebook/Małopolska Policja)
Zaginął polityk Lewicy z Nowego Sącza Jakub Bocheński. Mężczyznę ostatnio widziano w czwartek 22 września między godziną 11 a 13 w Krakowie, w pobliżu hotelu przy ul. Dąbskiej 5.

Jakub Bocheński zaginął

— Jakub Bocheński 22 września 2022 roku między godziną 11-13 wyszedł z hotelu "Hilton" przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej zaginiony mężczyzna nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną — informuje małopolska policja.

W ogłoszeniu opisano, że 30-letni Jakub Bocheński na sobie miał czarną bluzę z kapturem i dżinsowe spodnie. Mógł przemieszczać się grafitowym Renaultem Megane combi, o numerach KNS0453N. Zaginiony ma 180 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemnobrązowe włosy i brodę.

Prośba o pomoc w poszukiwaniach

Osoby, które widziały Jakuba Bocheńskiego lub mają o nim informacje proszone są o kontakt pod numerami telefonu: 112, 47 83 52 910, 47 83 53 070 lub 505 770 122.

O pomoc w poszukiwaniach prosi też m.in. współprzewodniczący Nowej Lewicy, europoseł Robert Biedroń.

— Szukamy Kuby, naszego kolegi. Od wczoraj szuka go też policja. Podaj proszę dalej tę wiadomość. Może ktoś coś widział, coś wie — napisał na Twitterze.


Według nieoficjalnych informacji polityk przebywał w Krakowie na szkoleniu. Po przerwie i lunchu nie wrócił już na zajęcia. Swoje rzeczy pozostawił na stoliku w sali.

RB

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości