Tragedia w rodzinie właściciela Legii Warszawa. Koszmarny wypadek na przejeździe

Źródło: pomorska.pl/Jakub Keller, Facebook
Źródło: pomorska.pl/Jakub Keller, Facebook
Gerard Mioduski, ojciec właściciela Legii Warszawa - Dariusza Mioduskiego zginął w tragicznym wypadku drogowym na przejeździe kolejowym. O śmierci 81-latka poinformowano w mediach społecznościowych klubu ze stolicy.

Gerard Mioduski nie żyje 

"Z bólem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Gerarda Mioduskiego, Taty Dariusza Mioduskiego. Rodzinie, bliskim oraz wszystkim pogrążonym w bólu i żałobie składamy szczere wyrazy współczucia" - napisano w mediach społecznościowych Legii Warszawa w czwartkowy wieczór. 

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym 

Jak się okazało, Gerard Mioduski zginął na przejeździe kolejowym. Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek o godz. 7.30. – Kierowca Volkswagena Polo, jadąc od strony Tucholi w kierunku Świecia, wjechał na przejazd mimo opuszczonych rogatek, które były sprawne – powiedział w rozmowie z portalem swiecie.naszemiasto.pl. aspirant Filip Frohlke z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

Gerard Mioduski sam poruszał się samochodem. Na miejsce wypadku wezwano śmigłowiec LPR, jednak mężczyzny nie udało się już uratować. Jak tłumaczy Frohlke, "siła uderzenia była tak duża, że jeden wagon pociągu relacji Chojnice – Bydgoszcz wypadł z toru". – Maszynista był trzeźwy – dodaje aspirant. 

MP

Czytaj dalej: 


Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości