Sielanka u Kurskich, żona byłego prezesa TVP pokazała zdjęcia. "Zawsze razem i z miłością"

Joanna i Jacek Kurscy na spacerze z córką. Źródło: Facebook/Joanna Kurska
Joanna i Jacek Kurscy na spacerze z córką. Źródło: Facebook/Joanna Kurska
Joanna Kurska, żona odwołanego z funkcji prezesa TVP Jacka Kurskiego, zamieściła na Facebooku post, w którym pokazuje wspólne spędzanie czasu z mężem i córeczką. "Duże i małe kroki w naszym życiu. Zawsze razem i zawsze z miłością" – skomentowała dziennikarka i producentka programu "Pytanie na śniadanie".

Joanna Kurska zamieściła na swoim Facebooku post, gdzie dodała kilka zdjęć zrobionych podczas spaceru w lesie z mężem oraz córką. Rodzina na fotografiach jest szczęśliwa. "Duże i małe kroki w naszym życiu. Zawsze razem i zawsze z miłością" – przekazała. Kobieta pokazała też córkę Annę Klarę Teodorę wraz ze szczęśliwymi rodzicami. 

W ostatnim czasie żona byłego prezesa TVP i polityka PiS jest dość aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio skomentowała na Instagramie m.in. związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, życząc im szczęścia. Krótki komentarz wywołał lawinę krytyki ze strony internautów, którzy nie cierpią TVP. 

Joanna Kurska wróciła do TVP

Joanna Kurska (wcześniej Klimek) pracowała już w TVP w 2016 roku. Była dyrektorką biura programowego i dyrektorką biura marketingu. Zanim dołączyła do TVP przez kilkanaście lat pracowała w Polsacie. Kobieta zdecydowała się na odejście z Telewizji Polskiej w październiku 2016 roku, gdy serwisy podawały wieści o jej związku z Kurskim. 

Sytuacja się zmieniła, gdy Rada Mediów Narodowych odwołała ze stanowiska prezesa TVP Jacka Kurskiego. Joanna Kurska otrzymała propozycję powrotu do telewizji i pełnienia funkcji producentki programu "Pytanie na śniadanie” w TVP 2.

– Przestrzegając najwyższych standardów etycznych odeszłam z funkcji dyrektora programowego Telewizji Polskiej - nie chciałam pracować w telewizji, dopóki jej prezesem był mój mąż. Całe moje życie zawodowe związane jest z telewizją - to moja pasja i kompetencja. W nowej sytuacji przyjęłam więc propozycję pracy przedstawioną mi przez prezesa TVP i cieszę się, że pokieruję jednym z najważniejszych programów TVP2 – mówiła Kurska portalowi Wirtualnemedia.pl.

Joanna Kurska w "Pytanie na śniadanie" 

Joanna Kurska ma 47 lat. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim, a następnie podyplomowe studia menadżerskie w Instytucie Organizacji i Zarządzania w Przemyślu. Jej kariera zawodowa związana jest z mediami.

Program "Pytanie na śniadanie" świętował w tym roku swoje 20-lecie. Jak wynika z raportu przygotowanego przez Wirtualnemedia.pl, w ciągu 12 miesięcy średnia oglądalność "Pytania na śniadanie” wyniosła 431 tys. osób przy 8,60 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 4+. To dało audycji pozycję lidera.

MP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura