Zatańczył swój taniec radości przed Lewandowskim. Odnalazł się poszukiwany kibic

Robert Lewandowski spotkał się z poszukiwanym kibicem, fot. Twitter/Łączy nas piłka
Robert Lewandowski spotkał się z poszukiwanym kibicem, fot. Twitter/Łączy nas piłka
Odnalazł się kibic, który stał się bohaterem mediów społecznościowych po tym, jak entuzjastycznie zareagował na bramkę Roberta Lewandowskiego i zmienił "barwy". Zgodnie z obietnicą "Lewy" podarował mu swoją koszulkę.

Entuzjastyczny fan Lewandowskiego

— Robert Lewandowski! Robert Lewandowski! — krzyczał kibic sobotniego meczu polskiej reprezentacji, który nie mógł opanować szczęścia po bramce "Lewego" w meczu z Arabią Saudyjską i zdjął zieloną koszulkę, by dumnie prężyć pierś w biało-czerwonej. Film z tego wydarzenia zdobył ogromną popularność w internecie.

Robert Lewandowski postanowił odszukać fana. Umieścił nawet ogłoszenie na Facebooku, o czym pisaliśmy wcześniej.

Kibic dostał koszulkę od "Lewego"

Młody mężczyzna się odnalazł. Wszystko wskazuje na to, że to jeden z wynajętych przez Katarczyków fanów na tegoroczne mistrzostwa świata. Pochodzą oni z takich krajów jak m.in. Indie, Jemen, Bangladesz czy Pakistan. Wspólne zdjęcia kapitana reprezentacji i kibica zostały opublikowane na oficjalnym profilu "Łączy nas piłka".

Podczas spotkania humory wszystkim dopisywały, a młody człowiek wykonał przed Lewandowskim ten sam gest ściągania koszulki i taniec radości. Brodacz dostał koszulkę z autografem i zapozował do zdjęcia. Z napisu na koszulce wynika, że ma na imię Samad.

W środę mecz Polska - Argentyna

Prowadzona przez Czesława Michniewicza piłkarska reprezentacja Polski w sobotę odniosła pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach w Katarze, pokonując Arabię Saudyjską 2:0. Ma cztery punkty i o jeden wyprzedza Argentynę, która - po sensacyjnej porażce z Arabią Saudyjską 1:2 we wtorek - tym razem pokonała Meksyk 2:0. Trzecie miejsce zajmuje sobotni rywal biało-czerwonych, także z trzema punktami, a "El Tri" mają jeden. W środę, na zakończenie pierwszej rundy, biało-czerwoni spotkają się z ekipą z Ameryki Południowej. Do 1/8 finału awansują dwa najlepsze zespoły z każdej z ośmiu grup.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport