Największy polski bank ma na święta piękny prezent dla klientów. Moment jest idealny

PKO BP wprowadził możliwość zakupów z opóźnioną płatnością. fot. materiały prasowe
PKO BP wprowadził możliwość zakupów z opóźnioną płatnością. fot. materiały prasowe
Klienci PKO BP mają powody do zadowolenia. Bank udostępnił im na koniec listopada nową usługę - "Płacę Później". Dzięki temu za zrobione zakupy nie muszą płacić od razu, płatność jest odroczona. Oprócz tego PKO BP wprowadził ostatnio jeszcze jedną nowość.

PKO BP wprowadził możliwość opóźnionych płatności. Na czym polega Płacę później?

Jak tłumaczy PKO BP, dzięki usłudze Płacę Później klienci mogą uzyskać 30 dni na spłacenie zakupów online i w sklepach stacjonarnych. Dla klientów PKO BP istotne jest to, że kwoty nie zawierają odsetek. 

Koniec miesiąca może być trudny pod względem finansowym i właśnie wtedy ratunkiem może okazać się rozwiązanie wprowadzone przez bank, ale oczywiście można z niej skorzystać w dowolnym momencie. Nowa usługa PKO BP sprawdzi się przy nagłych wydatkach czy specjalnych okazjach w sklepach. 

Nowa usługa PKO BP daje dużo wygody

Usługą można realizować zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych, które obsługują BLIKA. Minimalna kwota, jaką trzeba wydać podczas zakupów to 50 zł. 

Klienci PKO BP nie muszą się też martwić o to, że obciążą swój budżet z powodu nietrafionego lub niechcianego zakupu. Płatność jest realizowana dopiero po tym, jak zakup zostanie dostarczony i sprawdzony przez klienta. 

Płatność w ramach PKO Płacę później naliczy się automatycznie po 30 dniach od transakcji. Wystarczy, że na koncie będą środki, które wskazano we wniosku o aktywację usługi. Co ważne i wygodne, każdy zakup można też spłacić wcześniej.

Pożyczki w PKO BP już nie tylko dla klientów banku. Oto warunki

PKO BP wprowadziło też możliwość wzięcia pożyczki gotówkowej dla osób, które nie mają konta w tym banku. Wystarczy mieć dostęp do aplikacji lub serwisu internetowego iPKO. Wszystko odbywa się zdalnie, można złożyć wniosek o pożyczkę do 6200 zł bez dokumentowania dochodu. 

Aby móc skorzystać z oferty, należy spełnić jednak pewien warunek. Osoba zainteresowana pożyczką nie może mieć innych zobowiązań wobec PKO BP, musi posiadać rachunek prowadzony w innym banku i mieć ukończone co najmniej 23 lata. Pieniądze zostaną przekazane klientowi w dniu akceptacji wniosku i podpisania zdalnie umowy przez zainteresowanego.

SW

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka