Marianna Schreiber. Fot. Twitter / @MSchreiberM / Canva
Marianna Schreiber. Fot. Twitter / @MSchreiberM / Canva

Marianna Schreiber angażuje się w WOŚP. Na jej licytację skusił się dziennikarz NIE

Redakcja Redakcja Charytatywność Obserwuj temat Obserwuj notkę 31
Marianna Schreiber, która już dawno przestała być tylko „żoną znanego polityka PIS”, wspomogła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. „Syrenka Najmana” znów pokazała, że żadne wyzwania jej nie straszne. Skorzystał na tym dziennikarz „NIE”.

Wspólna kąpiel z Marianną Schreiber

„Basen ze mną wylicytował Pan Michał Marszał @TygodnikNIE … na kwotę 7150 zł na rzecz @fundacjawosp. Uprzedzę pytania: nie będzie to wydarzenie miało charakteru »małego big brother’a« ;) Kilka godzin pływania i rozmowy w Suntago” - napisała na Twitterze Marianna Schreiber.

Polecamy:

I szybko uściśliła: „Panie Michale: bez live i zdjęć bez mojej zgody. Proszę szykować rękawki do pływania. Zadzwonię niebawem i ustalimy termin. Pozdrawiam ;)”.


„Potwierdzam, kupiłem pójście na basen z @MSchreiberM w ramach WOŚP” - czytamy na twitterowym koncie tygodnika NIE, którego naczelnym zza grobu wciąż jest Jerzy Urban.


Zobacz:

Michał Marszał - twórca sukcesu NIE w social mediach

Basen z Marianną Schreiber w ramach 31. finału WOŚP wylicytował Michał Marszał, twórca sukcesu „NIE” w social mediach. Prowadzone przez Marszała profile biją w Polsce rekordy zasięgów.

Na początku kwietnia 2022 roku Marszał przerejestrował profil NIE na Instagramie na siebie. Dało mu to „z marszu” 276 tys. obserwujących. Z miejsca ogłosił społecznościową zbiórkę na podcast, program na YouTube i kilka innych projektów łączących rozrywkę z informację i opinią (infotainment).

Pytany przez redakcję „Press” który z filmów z udziałem Jerzego Urbana najbardziej go bawi, odpowiedział: „Kiedy leży w trumnie na katafalku przy żałobnej muzyce, podnosi się i mówi: »Prima aprilis, s...syny«. A z moich pomysłów najlepszy był ten, kiedy mówi, że chętnie zapłaci abonament rtv, bo lubi kanały erotyczne, a takiego p...nia jak w TVP to nie ma nigdzie w sieci”.

Czy Marianna Schreiber i Michał Marszał miło spędzą czas w basenie? Z pewnością poinformują o tym swoich fanów i anty-fanów.

Marianna Schreiber - artystka i polityczka

W grudniu Marianna Schreiber razem z zawodnikiem MMA Marcinem Najmanem nagrała teledysk, po którym obwołano ją „syrenką Najmana”. Wcześniej żona znanego polityka PiS nagrała teledysk z piosenką „Polityczny dramat”, do którego sama napisała słowa i muzykę.

Niedawno Lech Wałęsa zdecydował się poprzeć inicjatywę Marianny Schreiber "Mam Dość 2023". W nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych Schreiber nazwała Wałęsę "wielką legendą" i dziękowała mu za okazanie wsparcia. Były prezydent zaznaczył jednak, że "będzie się przyglądał" czy Marianna Schreiber faktycznie "porządkuje przyszłą Polskę". W ramach budowy sojuszy żona ministra PiS spotkała się wcześniej z liderem AgroUnii Michałem Kołodziejczakiem.

W programie Jastrzębowski Wyciska gościem Sławomira Jastrzębowskiego jest Marianna Schreiber – założycielka ruchu Mam Dość 2023, uczestniczka programu Top Model i żona ministra Łukasza Schreibera. Zapraszamy do obejrzenia:


KW

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo