Marianna Schreiber w teledysku "Polityczny dramat'. Fot. Instagram
Marianna Schreiber w teledysku "Polityczny dramat'. Fot. Instagram

Marianna Schreiber została raperką. Nagrała teledysk na blokowisku. "Polityczny dramat"

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 54
Marianna Schreiber, liderka ugrupowania "Mam Dość!" oraz żona polityka PiS, była już modelką, poetką, dziennikarką, a teraz postanowiła zostać raperką. Nagrała teledysk z piosenką "Polityczny dramat", do którego sama napisała słowa i muzykę.

"Polityczny dramat" Marianny Schreiber

Bity utrzymane w klimacie hip-hopu nie są zbyt wyrafinowane. Ciekawsza jest warstwa tekstowa piosenki. Marianna Schreiber rapuje o polityce, patriotyzmie i problemach polskiego społeczeństwa.

"Polityczny dramat". Taki sam jak mój rap. Kilka słów ode mnie o polityce – napisała Marianna Schreiber w mediach społecznościowych, promując swój najnowszy utwór.

Prof. Antoni Dudek: Urban wyznawał zasadę "panświnizmu", już ma naśladowców

Cringe Marianny Schreiber

Internauci nie zostawili na tym wykonaniu suchej nitki. Najczęściej pojawiającym się słowem w komentarzach jest "krindż".

Bije na głowę „Ostry cień mgły” - napisał poseł Maciej Gdula.

Z kolei posłanka Anna Maria Żukowska zwraca uwagę na selektywne zbieranie odpadów przez działaczkę. "Puszkę Pani podniosła, a papierka już nie" - napisała.

Nie brak też komentarzy, że to wszystko jest niepoważne, skoro teledysk zaczyna się od najazdu kamery na pośladki Marianny Schreiber.

Na Twitterze liderka "Mam Dość!" napisała, że otrzymała propozycję nagrania singla.


Można się pośmiać, ale przekaz jest ważny

W dyskusjach na Instagramie Marianna Schreiber odpowiada, że efekt humorystyczny przedsięwzięcia był zamierzony.

"Tym dramatem można nazwać również moje „rapowe” wykonanie. Totalnie nie mam takich zdolności, ale przekaz był dla mnie bardzo ważny!" - wyjaśnia.

"Dobrze, że mógł Pan się pośmiać z mojego rapowania - o to chodziło - odpowiada innemu internaucie. Jednak mam nadzieję, że przeglądając moje wczorajsze i dzisiejsze Stories, gdzie udostępniam wypowiedzi internautów o tym, jak ciężko jest aktualnie funkcjonować (ceny, kredyty, życie…) - już Pan się nie śmiał" - dodała.

Nieoczekiwanie post skomentował Jarosław Jakimowicz. "Trzaskowski zamyka Dom Samotnej Matki. Byłaś już tam z pomocą czy tylko pierdołami się zajmujesz pod dyktando?" - zapytał zaczepnie.  Schreiber odpowiedziała, że przygotowuje o tym materiał.

"Że się mleko rozlało? Czyli stypę urządzisz? Zapobiegaj bo tak to słabo. Biadolenie na zasadzie, ale się stało" - odpowiedział Jakimowicz. Dalej aktor i prezenter pokłócił się temacie z jedną z instagramerek, zarzucając jej, że ma "zryty beret".

ja

Czytaj także:

Dugin przemówił w rosyjskiej telewizji. Twierdzi, że siły NATO uderzyły na Rosję

Elon Musk dyskutuje w sieci z Garrim Kasparowem. "Co zrobiłeś poza tweetowaniem?"

Zełenska w Warszawie. Podziękowała Polakom i Andrzejowi Dudzie za pomoc Ukrainie

Wiemy, gdzie zostanie pochowany Urban. Miejsca nie wybrano przypadkowo?


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj54 Obserwuj notkę

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura