Prezes PiS Jarosław Kaczyński. Źródło: PAP/Rafał Guz
Prezes PiS Jarosław Kaczyński. Źródło: PAP/Rafał Guz

PiS rusza w trasę programową. Wielki powrót Jarosława Kaczyńskiego

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 65
Rzecznik PiS Rafał Bochenek poinformował, że politycy partii rządzącej ruszają od piątku w trasę programową pod hasłem "Przyszłość to Polska". Wcześniejsza trasa została przerwana ze względu na zabieg, który musiał odbyć prezes PiS Jarosław Kaczyński.

PiS rusza w trasę "Przyszłość to Polska" 

Rafał Bochenek zapowiedział, że w piątek PiS rusza w wielką trasę programową. – Dziesiątki spotkań, duża intensywność i rozmowy z Polakami Jarosława Kaczyńskiego i wielu polityków PiS. Już w ten weekend z wyborcami spotkają się premier Mateusz Morawiecki, była premier, europoseł Beata Szydło i kilkudziesięciu innych polityków PiS. Wszystko pod hasłem "Przyszłość to Polska" – zapowiedział. 

Rzecznik PiS podkreślił, że to Polacy zawsze pisali program PiS i tak będzie również tym razem. – Nasze propozycje, które od lat realizujemy były wynikiem tysięcy rozmów i spotkań. PiS zawsze był blisko ludzi. Najbliższe dni to będą dziesiątki spotkań i programowej debaty z Polakami w każdym zakątku kraju – oświadczył.

Wraca Jarosław Kaczyński 

Zdaniem Bochenka "Polska potrzebuje rozmowy". – Trudne czasy, jakie dziś nastały w Europie i na świecie to ważny moment. Chcemy od Polaków dowiedzieć się, jaki powinien być program dla Polski – mówił.

Bochenek poinformował, że do Świąt Wielkanocnych PiS planuje kilkaset spotkań programowych. – W trasę ruszy również nasz lider Jarosław Kaczyński – zaznaczył rzecznik PiS.

Problemy zdrowotne Kaczyńskiego 

Wcześniejsza trasa została przerwana z powodu planowanego zabiegu prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia szef PiS przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Pierwszy taki zabieg miał trzy lata temu.

Problemy Kaczyńskiego z kolanami trwają już kilka lat. W 2018 roku prezes PiS trafił do szpitala w związku ze zwyrodnieniową chorobą stawów. Po wyborach parlamentarnych w 2019 roku Jarosław Kaczyński przeszedł operację wszczepienia w jednym kolanie endoprotezy stawu kolanowego.

MP

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj65 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka