Aplikacja IKO od PKO BP będzie rozwijana.
Aplikacja IKO od PKO BP będzie rozwijana.

PKO BP zapowiada duże zmiany w IKO z okazji 10-lecia aplikacji. Będą nagrody dla klientów

Redakcja Redakcja Finanse osobiste Obserwuj temat Obserwuj notkę 0
Aplikacja PKO BP IKO ma już 10 lat. Jak zapowiadają przedstawiciele banku, w latach 2023-2025 aplikacja ma być dalej rozwijana. PKO BP chce wprowadzić do niej nowe usługi pozabankowe oraz poszerzać ofertę usług dodanych (VAS).

PKO BP wprowadzi duże zmiany w IKO 

Jak zapowiadają przedstawiciele PKO Banku Polskiego, jednym z kluczowych elementów strategii banku na lata 2023-25 jest rozwój aplikacji IKO.

– Rosnące liczby, pokazujące codzienne używanie aplikacji przez naszych klientów to zachęta do dalszej pracy i rozwoju. W kolejnych miesiącach i latach będziemy dokładać do IKO kolejne elementy i funkcje, które będą wspomagać klientów PKO Banku Polskiego w załatwianiu ich codziennych spraw – mówi dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych w PKO Banku Polskim Michał Macierzyński. 

Przede wszystkim PKO BP chce wprowadzić nowe usługi pozabankowe oraz poszerzać ofertę usług dodanych. 

Konkurs PKO BP z okazji 10-lecia aplikacji IKO 

Z okazji jubileuszu 10 lat IKO PKO Bank Polski zorganizował dla klientów konkurs. Nagrodą główną jest – karta podarunkowa o wartości 10 000 zł do wykorzystania w sklepie RTV EURO AGD, uczestnicy mogą wygrać też 10 kart podarunkowych o wartości 1000 zł i 10 kart podarunkowych o wartości 500 zł do tego samego sklepu.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zrobienie dwóch zadań. Po pierwsze, w komentarzu pod postem konkursowym umieszonym na oficjalnym profilu PKO BP na Instagramie, Twitterze lub Facebooku, kreatywnie opisać sytuację, w której aplikacja IKO pomogła jej użytkownikowi w codziennym życiu. Następnie w aplikacji IKO należy przejść do Asystenta głosowego i wpisać lub powiedzieć hasło ,,Wszystkiego najlepszego’’, które widnieje na grafice we wspomnianym poście konkursowym.

MP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka