Oskar Szafarowicz. Źródło TVP Info/YouTube.com
Oskar Szafarowicz. Źródło TVP Info/YouTube.com

Oskar Szafarowicz ma nową pracę. Młoda gwiazda PiS będzie błyszczeć w PKO BP

Redakcja Redakcja PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 127
Kariera Oskara Szafarowicza z młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości rozwija się dynamicznie. Właśnie został specjalistą w kontrolowanym przez państwo banku PKO BP - podaje Wirtualna Polska.

Oskar Szafarowicz dostał pracę w PKO BP

Oskar Szafarowicz to 22-letni student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Jest współtwórcą twitterowego profilu "Okiem Młodych" i podobnego konta na TikToku.

W lutym  2023 roku młody działacz PiS znalazł pracę jako młodszy specjalista ds. promocji w Krajowym Zasobie Nieruchomości. Szafarowicz od kwietnia współtworzy również program "Hity w Sieci" w Telewizji Republika.


Szafarowicz jako specjalista w PKO BP

Oskar Szafarowicz znalazł się właśnie na liście pracowników banku PKO BP. Informację tę miały potwierdzić dwa źródła - podaje Wirtualna Polska. 

Działacz młodzieżówki PiS został zatrudniony jako specjalista PKO BP w "obszarze prezesa zarządu, pionie zarządzania personelem, w biurze zarządzania wartością pracownika, w zespole planowania i sprawozdawczości".


Praca w PKO BP i życzenia od Szafarowicza na Wielkanoc

Zapytany o swoją pracę w PKO BP,  Szafarowicz odpowiedział: "Panie redaktorze, chciałbym ze swojej strony życzyć dobrych, błogosławionych, spokojnych świąt dla pana i dla całej pana rodziny. Dużo dobra, miłości i radości ze zmartwychwstania Chrystusa".

I się rozłączył.

KW

Oskar Szafarowicz. Źródło TVP Info/YouTube.com

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka