Taylor Swift podczas jednego ze swoich koncertów na trasie "The Eras Tour" / źródło: Instagram
Taylor Swift podczas jednego ze swoich koncertów na trasie "The Eras Tour" / źródło: Instagram

To koniec. Rozpadł się związek wokalistki Taylor Swift i aktora Joe Alwyna

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 12
Światowe media donoszą o rozstaniu wokalistki Taylor Swift i aktora Joe Alwyna. Artyści byli razem przez sześć lat. Para miała zakończyć swój związek w dobrych stosunkach, a obecnie oboje mają utrzymywać ze sobą koleżeńskie relacje.

Jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. W serwisach streamingowych słucha jej ponad 85 mln osób miesięcznie, a jej utwory mają po setki milionów odtworzeń. Artystka promuje obecnie swój najnowszy album "Midnights" podczas trasy koncertowej "The Eras Tour". 


Związek Taylor Swift i Joe Alwyna

Swift od 2017 roku związana była z brytyjskim aktorem Joe Alwynem. Związek ten od początku utrzymywany był z dala od czerwonych dywanów i blasku fleszy, a para stanowczo chroniła swoją prywatność.

W wywiadzie dla magazynu Vogue w 2018 roku Joe Alwyn mówił o Swift: „Jestem świadomy, że ludzie chcą wiedzieć o naszych prywatnych sprawa. Myślę jednak, że udało nam się zachować prywatność i ludzie to zrozumieli”.

Plotki o zaręczynach Taylor Swift

W zeszłym roku wśród mediów i fanów artystki pojawiły się plotki o tym, że para się zaręczyła. Jak wskazuje brytyjski portal "Mirror", Alwyn miał być inspiracją dla wielu piosenek Taylor Swift. 

Plotki te skomentował Joe Alwyn w rozmowie z "Wall Street Journal". Aktor podkreślił, że nigdy nie potwierdzi, ani nie zaprzeczy doniesieniom na temat zaręczyn z Taylor Swift.

— Gdybym dostawał funta za każdym razem, gdy myślę, że powiedziano mi, że jestem zaręczony, miałbym dużo monet funtowych — powiedział.

Między Taylor Swift i Joe Alwynem się nie układało?

Według zagranicznych mediów między Swift a Alwynem już od jakiegoś czasu się nie układało. Artyści mieli rozstać się jednak w "przyjaznych" warunkach, a samo rozstanie obyło się bez kłótni.

— Ich związek właśnie dobiegł końca. To dlatego Alwyna nie było na żadnym koncercie Taylor Swift podczas jej nowej trasy — przekazał informator portalu Page Six, który wskazał, że para rozstała się już "kilka tygodni temu".

Kim jest Joe Alwyn?

Joe Alwyn urodził się w 1991 roku w Londynie. Wykształcenie zdobywał m.in. na Uniwersytecie w Bristolu czy londyńskiej Royal Central School of Speech and Drama. Znany jest z filmów takich jak "Maria, królowa Szkotów", "Faworyta" czy "Wymazać siebie". Występował obok takich gwiazd jak Margot Robbie czy Olivia Colman. 

RB

(na zdjęciu: Taylor Swift podczas jednego ze swoich koncertów na trasie "The Eras Tour" / źródło: Instagram)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj12 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości