(Samochód Google Street View. Fot. Pixabay)
(Samochód Google Street View. Fot. Pixabay)

Szansa na zaistnienie w internecie. Google Street View w tym pomoże

Redakcja Redakcja Internet Obserwuj temat Obserwuj notkę 2
Pojazd Google regularnie przemierza polskie ulice. Samochód wyposażony w zestaw kamer aktualizuje bazę danych w Street View. Jest możliwość sprawdzenia, gdzie aktualnie się znajduje. To szansa dla wielu osób, tym bardziej, że w historii często pojawiały się ujęcia, które stawały się "memem".

Samochód Google Street View przemierza polskie ulice 

Baza danych w Street View jest aktualizowana na bieżąco. Samochód Google wyposażony w dziewięć aparatów fotografujących otoczenie w wysokiej rozdzielczości z każdej możliwej perspektywy przemierza polskie ulice. 

"Gromadzenie zdjęć to ogromny projekt. Może trwać dni lub tygodnie, a czas wykonania zależy m.in od warunków pogodowych" – przekazało portalowi android.com.pl biuro prasowe Google.


Można sprawdzić przejazd Google Street View 

Spotkanie samochód Google nie jest już aż tak utrudnione. Wszystko za sprawą tego, że dokładną lokalizację pojazdu można sprawdzić w bardzo łatwy sposób. Wystarczy jedynie wejść w zakładkę "jak to działa", a na stronie Google Street View, pod nagłówkiem "Planowane podróże" wybieramy z listy kraj, który nas interesuje. 

"Wszelkie trasy i przejazdy samochodu są planowane przez zespół logistyczny na bieżąco, a o trasie decyduje wiele czynników, między innymi gęstość zaludnienia. Warto pamiętać, że samochody Street View są wyraźnie oznakowane" – dodało biuro prasowe w komunikacie. 

Zostań gwiazdą internetu dzięki Google Street View 

Dzięki Street View można wirtualnie podróżować i docierać tam, gdzie na co dzień jest to utrudnione ze względu np. na czas. Samochody Google są również szansą dla osób, które chciałyby "zabłysnąć" w internecie. W przeszłości pojawiało się wiele zdjęć, które stawały się memem. 

Zobacz galerię zdjęć:

Google Street View
Google Street View Google Street View Google Street View Google Street View Google Street View

MP

(Samochód Google Street View. Fot. Pixabay)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie