(Edward Miszczak usuwa "Hell's Kitchen". Fot. YouTube/Hell's Kitchen Polska, DDTVN)
(Edward Miszczak usuwa "Hell's Kitchen". Fot. YouTube/Hell's Kitchen Polska, DDTVN)

Nie tylko Katarzyna Dowbor. Kolejna gwiazda Polsatu skreślona przez Miszczaka

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 21
Edward Miszczak wprowadza efekt nowej miotły. Dyrektor programowy Polsatu w ostatnim czasie zwolnił m.in. Katarzynę Dowbor z programu "Nasz nowy dom". To jednak nie koniec zmian. Teraz przyszedł czas usunięcie popularnego formatu, a wraz z nim kolejnej telewizyjnej gwiazdy.

Edward Miszczak od stycznia 2023 jest dyrektorem programowym i wiceprezesem Polsatu. Zastąpił Ninę Terentiew, która pracuje obecnie w radzie nadzorczej stacji, a także odpowiada za koncerty i festiwale. Nowy dyrektor programowy już podjął kilka ważnych decyzji, które mogły zaskoczyć widzów Polsatu. Z pracą w telewizji pożegnała się m.in. Katarzyna Dowbor, która prowadziła "Nasz nowy dom", czy trener taneczny Kris Adamski, jurorka Katarzyna Skrzynecka i prowadzący Piotr Gąsowski z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Miszczak usuwa "Hell's Kitchen" 

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" to popularny program kulinarny emitowany w Polsacie. Kilkanaścioro zawodowych kucharzy i kucharzy-amatorów bierze udział w różnych konkurencjach, a podsumowaniem ich umiejętności jest tzw. serwis, w czasie którego uczestnicy przygotowują potrawy zamówione przez gości restauracji. Pracę uczestników ocenia szef kuchni, który jednocześnie jest prowadzącym program. 


Przez pięć sezonów szefem "piekielnej kuchni" był Wojciech Modest Amaro, później jego rolę przejął Michał Bryś, a po powrocie programu na antenę Polsatu po 6 latach prowadzącym został Mateusz Gessler. Ten ostatni jednak długo nową rolą się nie nacieszył. Jak informuje serwis plejada.pl, decyzją Edwarda Miszczaka "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" znika z anteny na dobre. 

Gessler z nową rolą 

Okazuje się, że Mateusz Gessler nie znika z grupy Polsat na stałe. Siostrzeniec Magdy Gessler poprowadzi bowiem nowy program "Para do Gara", który jesienią zadebiutuje w TV4.


W każdym odcinku nowego kulinarnego show, widzowie będą śledzić zmagania trzech par. Dania będą przygotowywane przez mężczyzn, a ich partnerki będą musiały zapamiętać i przekazać im recepturę. Na wykonanie zadania wszyscy będą mieć tylko 60 minut. Dania będą oceniane przez panie i szefa kuchni.

MP

(Edward Miszczak usuwa "Hell's Kitchen". Fot. YouTube/Hell's Kitchen Polska, DDTVN)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura