Promocja na wakacje od Orlenu. Nowa zapowiedź Obajtka z cenami paliwa

Redakcja Redakcja Paliwa Obserwuj temat Obserwuj notkę 91
Podczas wakacji paliwo będzie tańsze - zapowiedział prezes Orlenu Daniel Obajtek w Radiu Zet. I to mowa o "sporych obniżkach" na stacjach benzynowych koncernu.

Promocja na paliwo

- W tamtym roku nie było wyborów, a zastosowaliśmy promocję. To są mechanizmy, które stosuje się na całym świecie, by zyskać dodatkowy portfel klientów - tłumaczył Daniel Obajtek w Radiu Zet, odpowiadając na pytanie Bogdana Rymanowskiego, czy Orlen obniży ceny paliwa aż do dnia wyborów parlamentarnych.  


"Będą spore obniżki"

- Decyzja jest już podjęta. Polacy, klienci będą zadowoleni. Będą to spore obniżki - oświadczył. Prezes płockiego koncernu ogłosi szczegóły obniżki cen na paliwa na okres wakacyjny dziś po godz. 11 na konferencji prasowej. - Decyzję podjęliśmy zdecydowanie wcześniej. Przygotowuje się do podjęcia takich decyzji, analizuje się całą sytuację, również analizuje się sytuację konkurencji, analizuje się ceny hurtowej - wyliczał Obajtek. 

Prezes Orlenu zapewnił, że o cenach paliw - czy to o ewentualnych podwyżkach czy obniżkach - nie rozmawia z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. 


Fot. Daniel Obajtek/Radio Zet

GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka