źródło: Facebook
źródło: Facebook

Senator Bosacki rozstał się z żoną. Internauci przypominają mu ten wpis

Redakcja Redakcja PO Obserwuj temat Obserwuj notkę 35
Senator Marcin Bosacki miał rozstać się ze swoją żoną Katarzyną - poinformował portal "Plejada". W tle mówiono o romansie polityka z inną kobietą. Małżonkowie nie potwierdzili w rozmowie z mediami tej informacji. Tymczasem użytkownicy Twittera przypominają Bosackiemu niewygodny wpis sprzed lat.

Bosacki rozstał się z żoną? W mediach huczy od plotek

Małżeństwo senatora i znanej dziennikarki miało zakończyć się w nieprzyjemny sposób. Plejada poinformowała, że polityk miał wyprowadzić się ze swojego domu do innej kobiety. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że para żyła ze sobą 26 lat i doczekała się czwórki dzieci.

Serwis plotkarski powołuje się na swojego informatora, który pragnie zachować anonimowość.

- Marcin wyprowadził się miesiąc temu. Miał oznajmić Kasi, że opuszcza rodzinę dla innej kobiety - przekazał portal.

Małżonkowie nie chcieli skomentować doniesień o rozstaniu

Po publikacji artykułu głos zabrał Marcin Bosacki. Polityk w żaden sposób nie odniósł się do medialnych rewelacji. Poprosił natomiast o uszanowanie spokoju jego rodziny.

- Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji - przekazał Bosacki w oświadczeniu.

W podobnym tonie wypowiedziała się jego żona. Redakcji "Super Expressu" udało się skontaktować z dziennikarką specjalizującą się w tematach zdrowotnych.

- Nie chcę tego komentować... Nie chcę tego w mediach wałkować - powiedziała Bosacka w rozmowie z "SE".


Bosacki opuścił rodzinę? Internauci wytykają mu niewygodny wpis

Bosacki miał czwórkę dzieci i lubił ten fakt eksponować w mediach. Internauci przypominają, że kilka lat temu polityk wykorzystał swoją 6-osobową rodzinę do uderzenia w anty-covidową politykę rządu.

- (Mateusz - red.) ogłosił, że w Wigilii będzie mogło wziąć udział najwyżej 5 osób. Kogo mamy usunąć z naszej rodziny? - zapytał retorycznie senator we wpisie na Twitterze, który został opublikowany przed świętami w 2020 roku.

Złośliwi zwracają uwagę, że były ambasador Polski w Kanadzie z rodziny usunął się sam.

MB

Źródło zdjęcia: Małżeństwo państwa Bosackich. Fot. Facebook/Marcin Bosacki

Czytaj dalej:Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj35 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka