Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe

Samolot w barwach Pekao S.A inauguruje współpracę z PLL LOT

Redakcja Redakcja Finanse osobiste Obserwuj temat Obserwuj notkę 5
Boeing 737 MAX 8 w barwach Banku Pekao S.A. wspiera marketingowo współpracę obu instytucji. Dzięki niej, klienci Pekao mogą uczestniczyć w programie Miles&More, w którym za codzienne transakcje kartami kredytowymi Pekao, w tym popularną Kartą Kredytową z Żubrem, będą gromadzić mile.

– Realizujemy kolejny krok w ramach naszej strategicznej współpracy z PLL LOT oraz Miles & More. Dzisiaj możemy zaprezentować Państwu samolot z ekspozycją logo Banku Pekao, który będzie można spotkać podczas lotów na trasach międzynarodowych. A już wkrótce klienci Pekao podczas codziennych zakupów będą mogli zbierać mile i wymieniać je na bilety lotnicze. Dzięki temu łatwiej, szybciej i taniej będą realizować swoje wymarzone podróże. Nieprzerwanie wypełniamy założenia naszej strategii, która ma na celu udostępnianie klientom najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań finansowych w Polsce – powiedział Paweł Strączyński, wiceprezes Banku Pekao S.A.

Czerwień i biel na samolocie

Samolot PLL LOT jest biały, co w połączeniu z czerwienią, identyfikująca branding Pekao, tworzy samolot w narodowych barwach. Oprócz narodowych skojarzeń takie barwy mają podkreślać współpracę Banku Pekao S.A. z PLL LOT. Dlatego w przedniej części kadłuba i na wingletach samolotu SP–LVG zostało utrzymane tradycyjne malowanie PLL LOT. Z kolei w tylnej części Boeinga pojawia się oznakowanie banku, łącznie z obszarem statecznika pionowego, tzw. ogonem, gdzie znajduje się Żubr będący sygnetem z logo Banku Pekao S.A. Boeing 737 MAX 8 w kolorach PLL LOT oraz banku będzie latał na trasach krótko i średniodystansowych. W swój pierwszy rejs wyruszy pod koniec listopada.

– Cieszę się, że tak silne polskie marki, jak PLL LOT i Bank Pekao łączą siły. Dzięki tej współpracy program Miles & More w Polsce będzie jeszcze bogatszy. Zwieńczeniem wspólnych działań jest malowanie Boeinga 737 MAX 8 w barwy Banku Pekao. Pasażerów zapraszamy do gromadzenia mil, które – mam nadzieję – będą mieli okazję zrealizować na przeloty na naszych pokładach do wymarzonych kierunków – powiedział Michał Fijoł, prezes zarządu PLL LOT S.A.

Miles & More od 2024 roku w Pekao S.A.

Bank Pekao udostępni możliwość zbierania mil w programie Miles & More już w pierwszym kwartale 2024 r. W programie będą mogli brać udział obecni i nowi posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem oraz posiadacze kart kredytowych bankowości prywatnej.

Karta Kredytowa z Żubrem Banku Pekao to produkt skierowany do wszystkich klientów. Karta jest dostępna w trzech pakietach – Standard, Złoty i Platynowy. Może ona być bezpłatna w każdym z pakietów, to, co ją wyróżnia to między innymi możliwość zmiany pakietu w dowolnym momencie, spłata w ratach 0%, zwrot za zakupy w Internecie, ubezpieczenia w podróży czy bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu. Więcej szczegółów o karcie można znaleźć na stronie: www.pekao.com.pl/karta-z-zubrem.

W programie Miles & More mogą brać udział również ci klienci bankowości prywatnej Banku Pekao, którzy posiadają karty kredytowe Pekao World Elite Mastercard i Pekao Visa Infinite. To kolejna – obok szerokiego pakietu ubezpieczeń, serwisu concierge i nielimitowanych wejść do saloników lotniskowych w ramach Priority Pass – korzyść z posiadania prestiżowych kart kredytowych Banku Pekao S.A.Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka